HTC udostępnia głos Wiedźmina wszystkim użytkownikom nawigacji NaviExpert

HTC udostępnia głos Wiedźmina wszystkim użytkownikom nawigacji NaviExpert

HTC udostępnia głos Wiedźmina wszystkim użytkownikom nawigacji NaviExpert
Źródło zdjęć: © CD Projekt
16.06.2015 13:11, aktualizacja: 16.06.2015 14:46

Co by mówił Wiedźmin, gdyby jeździł samochodem? Teraz już wiemy! Od 16 czerwca głos Wiedźmina dostępny jest w nawigacji NaviExpert. Do celu prowadzi nas sam Geralt z Rivii. Wiedźmin podpowie, którędy ominąć korki („Znalazłem lepszy szlak, za mną!”), ostrzeże przed policją wypowiadając słowa „Nieoznakowany patrol w okolicy, szpiedzy Redańscy są wszędzie.”, a także zruga za wybranie złej drogi: „Nie w tę stronę łotrze!”

Fani Wiedźmina posiadający nawigację NaviExpert, unikną z pewnością nie raz czających się na szlakach "potworów": korków, ślepych uliczek, czy robót drogowych. W prezencie od HTC i CD Projekt Red (producenta gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”), głos Wiedźmina w nawigacji zostaje udostępniony wszystkim użytkownikom NaviExpert z systemem Android, bez względu na producenta urządzenia. Głosu Geraltowi, dobrze znanego graczom „Wiedźmina”, udziela Jacek Rozenek. Profesjonalne nagranie zostało zrealizowane dzięki uprzejmości Audioteka.pl. Próbkę głosu można odsłuchać w serwisie YouTube.

Aplikacja NaviExpert z darmowym głosem Geralta z Rivii dostępna jest do pobrania w markecie Google Play. Każdy nowy użytkownik może skorzystać z 7-dniowego darmowego testu pełnej wersji nawigacji. Aplikacje operatorskie preinstalowane w telefonach mogą oferować dłuższy okres próbny. Aby wybrać głos Wiedźmina, należy po zarejestrowaniu się w aplikacji wejść w menu "Narzędzia", a następnie w zakładce "Głosy" wybrać głos Wiedźmina. Głos Geralta dla innych mobilnych systemów operacyjnych zostanie udostępniony wkrótce.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)