HTC Shift - pierwszy przenośny komputer z funkcją push email

HTC Shift - pierwszy przenośny komputer z funkcją push email

HTC Shift - pierwszy przenośny komputer z funkcją push email
Źródło zdjęć: © HTC
14.02.2008 10:27, aktualizacja: 12.01.2015 12:54

Podczas targów GSMA Mobile World Congress 2008 firma HTC Corp.
poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży HTC Shift.  HTC Shift
łączy moc Windows Vista i wygodę nowego interfejsu Microsoft Origami
Experience 2.0 ze stałym dostępem do sieci 3G/HSDPA, obsługą poczty
elektronicznej w trybie push oraz trzydniowym czasem pracy na
akumulatorach

*Podczas targów GSMA Mobile World Congress 2008 firma HTC Corp. poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży HTC Shift. HTC Shift łączy moc Windows Vista i wygodę nowego interfejsu Microsoft Origami Experience 2.0 ze stałym dostępem do sieci 3G/HSDPA, obsługą poczty elektronicznej w trybie push oraz trzydniowym czasem pracy na akumulatorach. *

Microsoft Origami Experience 2.0 ułatwia dostęp i korzystanie z treści elektronicznych poprzez nową przeglądarkę, czytnik kanałów RSS oraz odtwarzacz mediów, przystosowane do obsługi poprzez ekran dotykowy. W skład interfejsu wchodzi również Origami Now, zapewniający użytkownikom błyskawiczny dostęp do najpotrzebniejszych informacji, w tym emaila, kalendarza, informacji o pogodzie i listy zadań na jednym ekranie, który zmienia się w zależności od godziny, daty a nawet bieżącej lokalizacji.

HTC Shift oferuje moc, funkcjonalność i łączność, jakiej wymagają intensywnie pracujący fachowcy, w urządzeniu wielkości połowy standardowego notebooka i ułamku wagi. HTC Shift to pierwsze urządzenie z innowacyjną technologią HTC i SnapVUE™. SnapVUE daje błyskawiczny dostęp do emaili, kalendarza, smsów i kontaktów bez potrzeby pełnego uruchomienia urządzenia, co oszczędza energię i przedłuża czas pracy na akumulatorach. HTC Shift waży zaledwie 800g, posiada siedmiocalowy, wysuwany ekran dotykowy o rozdzielczości VGA i jest wielkości dwóch pudełek na płytę DVD. Urządzenie pracuje z systemem Windows Vista Business i posiada dysk twardy o pojemności 4. GB. HTC Shift zapewnia szybką łączność na całym świecie dzięki obsłudze trzypasmowego protokołu UMTS/HSDPA i czteropasmowych protokołów GSM/GPRS/EDGE, a także Bluetooth 2.0 i Wi-Fi. HTC Shift jest również wydajnym kombajnem multimedialnym z odtwarzaczem Windows Media Player 11 obsługującym muzykę, filmy i zdjęcia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)