HTC rozszerza portfolio telefonów z Windows

HTC rozszerza portfolio telefonów z Windows

HTC rozszerza portfolio telefonów z Windows
Źródło zdjęć: © HTC
07.10.2009 13:45

HTC Corporation ogłosiła premierę telefonów wykorzystujących najnowszy system Windows Mobile 6.5. System pojawi się w nowo zakupionych telefonach HTC HD2, Touch2, Touch Diamond2 i Touch Pro2, a użytkownicy telefonów Touch Diamond2 i Touch Pro2, którzy zakupili telefony wcześniej, będą mogli dokonać bezpłatnej aktualizacji systemu.

Każdy z telefonów posiada swój odmienny styl oraz ekran dotykowy. Dla tych telefonów dostępne są nowe serwisy, takie jak: Microsoft My Phone i Windows Marketplace for Mobile.

HTC HD2
Nowy telefon HTC HD2 jest pierwszym urządzeniem HTC z systemem Windows, którym zastosowano ideę HTC Sense. Został stworzony z myślą o komfortowej, bardziej naturalnej komunikacji. HTC HD2 wykorzystuje wysokiej rozdzielczości, pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, dzięki któremu wyświetlany obraz jest wyraźniejszy oraz bardziej kontrastowy.

Obraz
© HD2 (fot. HTC)

HTC Touch Pro2
HTC Touch Pro2. zaprojektowany do celów biznesowych, charakteryzuje się stylową obudową i w pełni funkcjonalną klawiaturą QWERTY, zapewniając tym samym największą z możliwych, funkcjonalność biznesową w połączeniu z pełną mobilnością.

HTC Touch Diamond2
Touch Diamond2 przeznaczony jest dla użytkowników poszukujących zaawansowanych, stylowych smartfonów o niewielkich rozmiarach i zaawansowanych funkcjach.

HTC Touch2
Dotykowy HTC Touch2 to smartfon przeznaczony dla szerokiej gamy użytkowników charakteryzujący się łatwością użytkowania i niewielkimi rozmiarami.

„Telefony z systemem Windows świetnie nadają się dla ludzi, którzy nie godzą się na kompromisy. Tym czego potrzebują, jest telefon, który sprosta każdemu wyzwaniu –. ułatwiając życie, wzbogacając użytkowanie i oferując więcej możliwości gdziekolwiek się znajdują.” - powiedział Andy Lees, Senior Vice President, Mobile Communication Business, Microsoft Corp. „Innowacje wprowadzone przez HTC w nowych telefonach pozwalają klientom wybrać modne urządzenie, które najlepiej odpowiada ich potrzebom i stylowi życia.”

Telefon z Windows
Telefon z systemem Windows oferuje zaawansowane funkcje obsługi wiadomości, przeglądania Internetu i aplikacji biurowych, będące składnikami Windows Mobile 6.5. Najlepszy w swojej kategorii klient pocztowy, w połączeniu z możliwością synchronizacji z serwerami Microsoft Exchange, pozwalają zarządzać wieloma kontami poczty elektronicznej. Usługa My Phone firmy Microsoft umożliwia zaś bezpłatną, automatyczną archiwizację i synchronizację danych w telefonie, takich jak: zdjęcia, muzykę, listę kontaktów czy wiadomości tekstowe. Nowe telefony pozwalają pobierać aplikacje z nowo uruchomionego serwisu Windows® Marketplace for Mobile.

Dostępność
HTC Touch2, Touch Diamond2 i Touch Pro2 z systemem Windows Mobile 6.5 są już dostępne w Europie i Polsce, w kolejnych regionach pojawią się w najbliższym czasie. Nowy telefon HTC HD2 będzie dostępny u wybranych operatorów w Polsce i w sieci sprzedaży w listopadzie 2009r. Klienci, którzy kupili telefony HTC Touch Diamond2 lub Touch Pro2 będą mogli dokonać aktualizacji poprzez zmianę ROMu, który będzie dostępny na stronach HTC w drugiej połowie pażdziernika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)