HTC przejmuje firmę, która zaprojektowała Diamonda

HTC przejmuje firmę, która zaprojektowała Diamonda

HTC przejmuje firmę, która zaprojektowała Diamonda
Źródło zdjęć: © IDG
03.12.2008 18:34

HTC poinformowało o przejęciu biura projektowania i stylizacji One & Company Design, Inc. (One & Co) z San Francisco. One & Co. to uznana i wielokrotnie nagradzana firma, która zaprojektowała wiele doskonale znanych i najbardziej stylowych marek produktów lifestylowych. Firma zachowa nazwę i będzie świadczyć usługi dla obecnych klientów.

_ Wzornictwo jest jednym z kluczy, które determinują powodzenie lub porażkę produktu. Zastosowanie nowatorskiego wzornictwa w produktach HTC jest inspirującym i dynamicznym wyzwaniem, wymagającym szczególnego połączenia wiedzy o klientach, kreatywności, innowacyjności i gotowości do podejmowania ryzyka - cech, których ucieleśnieniem jest One & Co. _ powiedział Horace Luke, szef działu innowacji w HTC.

HTC i One & Co rozpoczęły współpracę w 2006 roku przy projektowaniu HTC Touch Diamond - popularnego samartfonu o unikalnym i rozpoznawalnym kształcie.

_ One & Co z przyjemnością wniesie do współpracy z HTC własne podejście projektowania oparte na znajomości światowych trendów i potrzeb użytkowników. Wierzymy, że będziemy wspólnie tworzyć rozpoznawalne, atrakcyjne produkty. Znając najnowocześniejsze technologie HTC i dokonania tej firmy w dziedzinie innowacji, z przyjemnością podejmujemy współpracę z HTC, jako globalnym producentem lifestylowych urządzeń _ - powiedział Scott Croyle, partner w One & Co.

One & Co, oprócz współpracy z HTC, ma szerokie doświadczenia w różnych branżach - od obuwia poprzez snowboarding, narciarstwo, meble, opakowania, AGD, zegarki i inne. One & Co. zyskała uznanie branży wzorniczej i handlowej zdobywając liczne nagrody BusinessWeek/IDSA IDEA, nagrodę Good Design Award, CES Innovation oraz wyróżnienia ID Magazine.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)