HTC EVO 3D trafi w sierpniu na półki sklepowe

HTC EVO 3D trafi w sierpniu na półki sklepowe
Źródło zdjęć: © HTC

07.07.2011 12:18, aktual.: 07.07.2011 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC zaprezentował w Warszawie najnowszy smartfon z ekranem 3D o przekątnej 4,3 cala, który nie wymaga korzystania ze specjalnych okularów - HTC EVO 3D. Firma ogłosiła, że premiera smartfonu na rynku polskim odbędzie się na początku sierpnia, a sugerowana cena detaliczna urządzenia wyniesie 2499 zł

HTC EVO 3. pozwala kręcić filmy i robić zdjęcia 3D za pomocą podwójnej kamery o rozdzielczości 5 magapikseli. Stereoskopowy ekran pozwala tworzyć trójwymiarowe efekty, tak jakby obrazy i filmy wyświetlane były w głębi i przed ekranem. Użytkownicy nowego, multimedialnego telefonu będą mogli również korzystać z serwisu HTC Watch, umożliwiającego oglądanie hollywoodzkich przebojów filmowych i własnych filmów 3D.

Obraz
© (fot. HTC)

HTC EVO 3. wykorzystuje doskonale znany interfejs HTC Sense. Użytkownicy mogą korzystać z trójwymiarowego menu i modyfikować aktywną blokadę ekranu, która staje się źródłem informacji o najważniejszych wydarzeniach. Aktywna blokada ekranu pozwala zdefiniować skróty do ulubionych aplikacji: poczty elektronicznej, serwisów społecznościowych, itp. W HTC EVO 3D znajdzie się też aplikacja pogodowa, która za pomocą efektów wizualnych 3D i dźwiękowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)