HP TouchSmart - komputer, monitor i TV w jednym

HP TouchSmart - komputer, monitor i TV w jednym

HP TouchSmart - komputer, monitor i TV w jednym
09.04.2009 14:52, aktualizacja: 09.04.2009 15:04

HP TouchSmart IQ522pl - komputer, monitor i TV w jednej płaskiej obudowie, uchodzący za prawdziwą „bombę technologiczną” wśród platform stacjonarnych, teraz dostępny jest w nowej, niższej cenie. W tym super ekonomicznym komputerze znajdziemy najnowocześniejsze podzespoły, które zapewnią nie tylko wydajną pracę, ale również doskonałą rozrywkę.

HP TouchSmart to komputer, jakiego do tej pory nie było na rynku. Jest przeznaczony dla użytkowników domowych i spełnia najwyższe, stawiane w tej kategorii oczekiwania. Dodatkowo teraz dostępny jest w niższej cenie. Na pierwszy rzut oka, uwagę zwraca jego elegancka obudowa z wykończeniem w fortepianowej czerni, która zajmując niewiele miejsca znakomicie wkomponuje się w każde, nawet najbardziej wyrafinowane wnętrze, przyciągając uwagę każdego kto tylko na niego spojrzy.

Obraz
© HP Touch Smart (fot. HP)

Cechą wyróżniającą HP TouchSmart jest płaski, dotykowy ekran o przekątnej 2. cali, wykonany w technologii BrightView. Dzięki temu można korzystać z oprogramowania, multimediów oraz Internetu zdecydowanie szybciej niż dotychczas. Ten wyjątkowy sposób interakcji i udostępniania treści multimedialnych sprawi każdemu użytkownikowi wiele zabawy i radości a możliwość regulacji nachylenia ekranu zapewni komfortową pracę i niesamowitą rozrywkę.

Rozwiązany został również problem każdego użytkownika „stacji”, czyli plątaniny kabli, kabelków i złącz. Bezprzewodowa klawiatura, mysz, karta sieci LAN, karta sieci bezprzewodowej oraz interfejs Bluetooth pozwalają na pełną swobodę w użytkowaniu, zwłaszcza tam gdzie dostęp do kabli sieciowych jest ograniczony.

Nowoczesny desktop wyposażony jest w najnowocześniejsze i najwyższej klasy podzespoły, które czynią z niego nie tylko super wydajne narzędzie pracy, ale również multimedialne centrum rozrywki. Wbudowany, hybrydowy tuner TV da możliwość odbioru programów telewizyjnych nadawanych zarówno w technologii cyfrowej jak i analogowej. Zaś za pomocą pilota można zdalnie sterować oglądanym obrazem.

HP TouchSmart w Polsce dostępny jest wyłącznie w sklepach Vobis oraz w sklepie internetowym www.vobis.pl w cenie 699. PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)