Hot Wheels z wbudowaną kamerą

Hot Wheels z wbudowaną kamerą
Źródło zdjęć: © pocket-lint.com

20.01.2011 12:22, aktual.: 20.01.2011 12:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hot Wheels to seria ciekawych pojazdów dla chłopców - od klasycznych, przez terenowe, kończąc na wyścigowych. Firma Mattel zaprezentowała właśnie nowe modele - Video Racer...

Hot Wheels to seria ciekawych pojazdów dla chłopców - od klasycznych, przez terenowe, kończąc na wyścigowych. Firma Mattel zaprezentowała właśnie nowe modele - Video Racer. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że zostały one wyposażone w kamerę wideo.

Nowe Hot Wheels zostały wyposażone w umieszczoną z przodu kamerę, która umożliwia nagranie naszych rekordów prędkości, karkołomnych ewolucji oraz wyczynów kaskaderskich. Zarejestrowane materiały można szybko podejrzeć na niewielkim wyświetlaczu LCD, znajdującym się pod spodem pojazdu. Wbudowana bateria zapewni około 1. minut ciągłego nagrywania w rozdzielczości VGA. Wymiana danych z komputerem odbywa się z wykorzystaniem portu USB.

W zestawie otrzymujemy intuicyjne oprogramowanie, które pozwala wzbogacić nasze wideo o ścieżkę dźwiękową, przejścia i rozmaite efekty specjalne. Z jego obsługą bez problemów powinny poradzić sobie dzieci. Ponadto producent przygotował obudowę, która pozwoli zainstalować kamerę na deskorolce czy kasku.

Nowość pojawi się na rynku jesienią w cenie wynoszącej niespełna 60 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)