Honor 6+ - smartfon z trzema 8 megapikselowymi kamerami

Honor 6+ - smartfon z trzema 8 megapikselowymi kamerami

Honor 6+ - smartfon z trzema 8 megapikselowymi kamerami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.05.2015 16:17, aktualizacja: 15.05.2015 08:48

Honor wprowadza do polski nowy smartfon wyposażony w 5,5-calowy ekran - Honor 6+. Jego najważniejsze atuty to szybki 8+1 rdzeniowy procesor Kirin925 z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci ROM oraz pojemna bateria wytrzymująca do 2 dni. Smartfon posiada unikalny aparat główny (zapewniający rozdzielczość obrazów do 13MPx), składający się z dwóch równoległych soczewek, każda z nich o rozdzielczości 8MPx.

Aparat z podwójnym obiektywem

Honor 6. to pierwszy smartfon z serii Honor oferujący równoległy podwójny obiektyw aparatu (Eagle Eye), każdy z obiektywów o rozdzielczość 8MPx, które są w stanie skomponować obraz o rozdzielczości 13MPx. Specjalnie zastosowana technika „Zasady Trójkąta” umożliwia zmniejszenie czasu regulacji ostrości do 0,1 s. Większej jakości i bardziej szczegółowe obrazy są możliwe dzięki podwójnej soczewce aparatu i opatentowanemu silnikowi algorytmicznemu 3IE. Użytkownicy mogą twórczo korzystać z różnych głębi ostrości (skupiając się na jednym obiekcie z nieostrym tłem). Istnieje też funkcja ponownego ustawienia ostrości zdjęcia, które zostało wykonane wcześniej, poprzez przeniesienie ostrości z pierwszego planu na tło zdjęcia i odwrotnie (użytkownik może z jednego oryginalnego zdjęcia stworzyć dwa obrazy o różnych kompozycjach).

Procesor

Honor 6. dysponuje procesorem Kirin925, wyposażonym w 8+1 rdzeni. Ze względu na oszczędność energii, dodatkowy rdzeń jest wykorzystywany podczas niskiej wydajności energetycznej (np. w przypadku aplikacji działających w tle, gdy użytkownik faktycznie nie pracuje na urządzeniu). Jest to możliwe dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania zużyciem energii. Duża szybkość urządzenia jest możliwa dzięki 3 GB pamięci operacyjnej. 32 GB pamięci ROM może być zwiększone przez slot MicroSD.

2-dniowa żywotność baterii

Bateria o pojemności 3600mAh oraz technologia Smart Power 2.5. pozwala na oszczędzenie 30% energii umożliwiając standardowe użytkowanie przez dwa dni bez ładowania. Dual-SIM i Dual-Standby jest idealnym rozwiązaniem do celów prywatnych i służbowych. Ponadto Honor 6+ jest w stanie ładować inne urządzenia dzięki opcji reverse charging, pełniąc tym samym funkcję awaryjnego Power Banku.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)