HANNspree - nowy monitor Full HD 23’’

HANNspree - nowy monitor Full HD 23’’

HANNspree - nowy monitor Full HD 23’’
25.11.2009 12:22, aktualizacja: 25.11.2009 13:02

Firma HANNspree, której produkty od niedawna są obecne w regularnej dystrybucji w Polsce, wprowadzi w grudniu na rynek swój pierwszy model monitora z niedostępnej dotychczas na naszym rynku serii HF. Producent zaoferuje klientom panoramiczny monitor HF237HPB o przekątnej 23 cali i rozdzielczości Full HD.

Matryca zastosowana w nowym monitorze pracuje w rozdzielczości 1920 x 1080. Wartość kontrast dynamicznego to 15000:1, a czas reakcji matrycy to 5 ms. Dzięki zastosowanej powłoce antyrefleksyjnej można ustawić go nawet na wprost okna, a duże kąty widzenia (170/160) i możliwość zamontowania na ścianie w standardzie VESA pozwalają na umieszczenie urządzenia praktycznie w dowolnym miejscu. Monitor HANNspree HF237HPB wyposażono w złącza VGA i HDMI oraz dwa 1W głośniki. Urządzenie oferuje dodatkowo szereg funkcji i technologii:

• Technologia X-Contrast poprawia emisję ciemnych obrazów poprzez zwiększenie kontrastu i podkreślenie efektów trójwymiarowości,
• Funkcja Hotkey (kombinacja klawiszy Menu + Down) umożliwia szybki i prosty wybór proporcji wyświetlanego obrazu,
• Łatwe przełączanie pomiędzy źródłami obrazu (konsola, komputer, odtwarzacz Blu-ray itp.) za pomocą jednego przycisku „I” ułatwia wybór preferowanych proporcji obrazu,
• Zabezpieczenie obrazu wysokiej rozdzielczości podczas transmisji z urządzenia źródłowego dzięki wsparciu HDCP umożliwia jego wyświetlanie bez strat w jakości.

Obraz
© (fot. HANNspree)

Gwarancja i cena:
Gwarancja na monitor HF237HPB wynosi 24 miesiące i obejmuje serwis naprawy urządzeń door-to-door. Cena brutto: 777 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)