HANNSpad z aktualizacją i w niższej cenie

HANNSpad z aktualizacją i w niższej cenie

HANNSpad z aktualizacją i w niższej cenie
Źródło zdjęć: © Hannspree
17.05.2011 15:21

Firma Hannspree obniżyła cenę swojego tabletu HANNSpad - urządzenie kosztuje teraz 1099 zł. Producent udostępnił jednocześnie aktualizację, dzięki której tablet wyposażony jest w kompletny pakiet oprogramowania biurowego oraz cały zestaw nowych funkcji i usprawnień

Zredukowanie ceny urządzenia jest odpowiedzią na zaostrzającą się konkurencję w tym segmencie rynku. HANNSpad doczekał się również aktualizacji oprogramowania. Została ona automatycznie dostarczona do wszystkich urządzeń, podłączonych do internetu. Jej zainstalowanie owocuje m.in. pełnym spolonizowaniem systemu operacyjnego (zarówno Androida, jak i nakładki Tap ‘n Tap).

Obraz
© (fot. Hannspree)

Aktualizacja wyposażyła HANNSpad w pakiet oprogramowania biurowego firmy SoftMaker. W jego skład wchodzą edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny oraz aplikacja do edycji i tworzenia prezentacji multimedialnych. W najnowszej wersji oprogramowania wprowadzono również zmiany zwiększające wydajność urządzenia, a także nowe opcje konfigurowania systemu i interfejsu. Hannspree planuje już kolejne aktualizacje tabletu HANNSpad - pojawią się one w sierpniu i w listopadzie bieżącego roku.

HANNSpad wyposażony jest w 10,1-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy obsługujący technologię multitouch, procesor NVIDIA Tegra 2 oraz system operacyjny Android 2.2 (z nakładką wprowadzającą funkcje typowo tabletowe).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)