Trwa ładowanie...
d34get5

Halloween w KFC z konkursem. Escape Room zawita na Instagram

24 godziny zabawy w halloween. Nawiedzone FKC zawita na swój polski profil społecznościowy na Instagramie. Sieć przygotowała konkurs, w którym trzeba uciec z nawiedzonego KFC przed tajemniczą zjawą. Zabawa rozegra się w Insta Stories.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tegoroczne halloween KFC na Instagramie będzie nawiedzone przez tajemniczego ducha
W tegoroczne halloween KFC na Instagramie będzie nawiedzone przez tajemniczego ducha (Materiały prasowe)
d34get5

Jak możemy wyczytać w materiałach prasowych sieci KFC "Za kilkanaście godzin swoją premierę będzie miał Kentucky Frightened Chicken, czyli pierwszy Escape Room na Insta Stories, który jest halloweenową atrakcją marki KFC. Wszyscy, którym uda się uciec z nawiedzonej restauracji, będą mieli szansę wygrać super nagrody."

Kentucky Frightened Chicken w Insta Stories

KFC chwali się, że ich akcja związana z halloween, to pierwsze takiego typu przedsięwzięcie. Nikt wcześniej nie użył aplikacji Instagrama, aby za jej pomocą stworzyć escape room w Insta Stories. Najwyżej kilkukrotnie mogliśmy uświadczyć je w feedzie.

Konkursowa gra przygotowana na halloween będzie opierała się na wysyłaniu odpowiedzi za pomocą różnych form w Insta Stories. Będą to quizy albo ankiety. Aby podkręcić mocniej zabawę, każdy jej uczestnik będzie mógł udzielić odpowiedzi tylko jeden raz.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Halloween z nagrodami

KFC daje nieco podpowiedzi dla zniecierpliwionych przyszłych uczestników. Według informacji przekazywanych przez sieć, wszystkie szczegóły związane z menu, logiem, założycielem, wystrojem restauracji czy ofertą mogą mieć znaczenie przy próbie ucieczki z nawiedzonego KFC na Insta Stories.

Wśród nagród KFC wymienia takie halloweenowe podarki jak projektory, subskrypcje Netflixa na trzy miesiące czy vouchery na różne dania z menu KFC. Akcja naturalnie rozpocznie się na Instagramie już jutro, czyli w halloween.

d34get5

Podziel się opinią

Share
d34get5
d34get5
Więcej tematów