Haier China Verve - lodówka z chińskiej porcelany

Haier China Verve - lodówka z chińskiej porcelany27.08.2013 15:07
Haier China Verve - lodówka z chińskiej porcelany
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowa lodówka China Verve marki Haier zaskakuje oryginalnym materiałem wykończeniowym - jej front wykonany jest z porcelany.

Urządzenie pochodzi z linii Casarte, w skład której wchodzą urządzenia premium. Nazwa ta wywodzi się z języka włoskiego i stanowi połączenie słów „casa”. („dom”) i „arte” („sztuka”). Producent przekonuje, że jej założeniem jest wzbogacenie sprzętu AGD o element artystyczny. Projekt lodówki powstał w Haier Innovation Design Center.

Wykończenie frontu lodówki wzorowane jest na chińskiej porcelanie z czasów Dynastii Song. Wytrzymały materiał odporny jest na działanie kwasów, a sam proces jego produkcji jest przyjazny środowisku, ponieważ do wykonywania zdobień nie jest stosowany atrament.

Tradycyjny sposób wykonania sprawia, że każdy model lodówki z serii China Verve jest inny. Produkt skierowany jest więc do ludzi, którzy cenią sobie oryginalny wystrój kuchennego wnętrza.

Lodówki China Verve otrzymały nagrodę red dot za niebanalne wzornictwo. Producent nie podał ceny, ale można się domyślać, ze nie będzie ona niska.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)