"HACKED! OH! *#%" - przenośna pamięć USB

"HACKED! OH! *#%" - przenośna pamięć USB
Źródło zdjęć: © worldwidefred.com

25.07.2008 01:36, aktual.: 25.07.2008 06:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

PenDrive, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie. Na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina on użytecznego urządzenia - wygląda jak przecięty kabel...

W dzisiejszych czasach większość osób korzystających na co dzień z komputera używa przenośnych pamięci USB, które umożliwiają łatwe i wygodne przenoszenie oraz przechowywania danych. Są one znacznie szybsze i pojemniejsze od standardowych dyskietek.

Oferowane na rynku PenDrive’y przeważnie mają zbliżoną do siebie konstrukcję. Są małe, lekkie i mieszczą się w kieszeni, dzięki czemu możemy zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie. Produkuje się je w najróżniejszych kształtach. Przybierają one formę breloków, kart kredytowych, a nawet figurek przedstawiających rozmaite postaci, zwierzęta, rośliny czy przedmioty.

Producenci prześcigają się w pomysłach, na oryginalny wygląd pamięci USB. Dużą kreatywnością w tej dziedzinie wykazał się _ Windell Oskay _. Zaprojektował on PenDrive’a, który z pewnością wyróżni nas z tłumu użytkowników komputerów.

_ HACKED! OH! *#% _ na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina użytecznego urządzenia - wygląda jak przecięty kabel USB. Tak naprawdę jest to przenośna pamięć USB 2.0 o pojemności 2 GB. Gadżet z pewnością wzbudzi zainteresowanie. Jego cena to około 5. dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)