Gwiezdny żółw, który ułatwi zasypianie

Gwiezdny żółw, który ułatwi zasypianie

Gwiezdny żółw, który ułatwi zasypianie
Źródło zdjęć: © amazon.com
07.08.2009 17:14, aktualizacja: 07.08.2009 19:43

Co zrobić, gdy dzieci nie chcą wieczorem kłaść się spać? Jak rodzice mają przekonać swoje pociechy, że pora do łóżka? Pomóc w tym mogą nam rozmaite przytulani. Twilight Turtle jest to pluszowy żółw lądowy...

Co zrobić, gdy dzieci nie chcą wieczorem kłaść się spać? Jak rodzice mają przekonać swoje pociechy, że pora do łóżka? Pomóc w tym mogą nam rozmaite przytulani. Dobrym pomysłem może być również czytanie bajek na dobranoc. Ale co zrobić, gdy wszystkie sposoby zawiodą, a my chcemy mieć wieczór dla siebie? Być może warto wprowadzić do dziecięcego pokoju dodatkową atrakcję.

Twilight Turtle jest to pluszowy żółw lądowy, który pozwoli dzieciom spokojnie przenieść się w świat kolorowych snów. Pełni on funkcję nocnej lampki, która umożliwia wyświetlanie na ścianach i suficie rozmaitych gwiazdozbiorów. Do wyboru mamy trzy kolory światła (bursztynowy, niebieski lub zielony) oraz osiem popularnych konstelacji. Gadżet zasilany jest trzema bateriami typu AAA. Posiada wbudowany wyłącznik czasowy, który automatycznie wyłączy lampkę po 4. minutach.

Cena gadżetu wynosi niecałe 25 dolarów. Dostępna jest również wersja w postaci żółwia wodnego i biedronki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)