Gry Telltale Games zostaną usunięte ze sklepów. Znikną z GOG-a i Steama

Gry Telltale Games zostaną usunięte ze sklepów. Znikną z GOG‑a i Steama

Gry Telltale Games zostaną usunięte ze sklepów. Znikną z GOG-a i Steama
Źródło zdjęć: © Facebook.com
24.05.2019 18:08

W związku zeszłorocznym bankructwem i zamknięciem firmy, wszystkie gry Telltale Games muszą zniknąć ze sprzedaży. Jeśli więc planujecie kupić którykolwiek z tych tytułów, musicie się spieszyć, bo gry z GOG-a i Steama zostaną usunięte z katalogów sklepów już w poniedziałek.

Firma Telltale Games pod koniec roku zaczęła bez ostrzeżenia zwalniać pracowników, aż w końcu musiała ogłosić upadłość. Duże problemy finansowe firmy spowodowały jej zamknięcie. Dla fanów gier przygodowych była to zła wiadomość, a teraz dodatkowo nowi gracze już niedługo nie będą mieli okazji poznać produkcji Telltale Games.

Gry Telltale Games znikają z cyfrowej dystrybucji

W związku z zamknięciem firmy, platformy cyfrowej dystrybucji - GOG i Steam muszą usunąć gry Telltale Games z katalogów swoich sklepów. Ma to nastąpić najpóźniej 27 maja, a GOG potwierdził, że gry będzie można kupić tylko do godziny 12.00 w poniedziałek. Jednocześnie warto zaznaczyć, że wszyscy który kupili już gry, dalej będą mieć je w swoich bibliotekach i będą mogli w nie grać jak dotychczas.

Obraz
© Materiały prasowe

Nie wiadomo jednak, czy wszystkie gry zostaną usunięte, ponieważ niektórzy wydawcy starają się walczyć o przywrócenie tytułów do sprzedaży - 2K stara się, by do sklepu powróciła gra "Tales from The Borderlands".

Skąd możecie znać firmę Telltale Games? Spod ich skrzydeł wyszły takie tytuły jak:

  • "Batman: The Telltale Series",
  • "The Wolf Among Us",
  • "Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series",
  • "Sam & Max: Save the World",
  • "Tales from The Borderlands",
  • "The Walking Dead",
  • "Game of Thrones - A Telltale Games Series".
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)