Grupy nie działają. Spora awaria na portalu Facebook

Grupy nie działają. Spora awaria na portalu Facebook

Grupy nie działają. Spora awaria na portalu Facebook
Źródło zdjęć: © WP.PL
Arkadiusz Stando
07.08.2018 09:15, aktualizacja: 07.08.2018 10:48

Grupy nie działają na Facebooku, jeśli nie możecie się na nie dostać, nie traćcie czasu. Zniknął również cały lewy panel mieszczący się obok newsfeedu. Na razie nie wiadomo, co jest powodem awarii, ani kiedy zostanie naprawiona.

[Aktualizacja godz. 10:30] - sytuacja powoli wraca do normy, grupy znowu działają, a pasek po lewej stronie już powrócił. Nie widać wciąż menu obok zdjęcia profilowego.

Awarie nie odpuszczają Facebookowi. Tym razem przestały działać grupy, ale nie do końca. Posty wyświetlają się na newsfeedzie, ale nie ma możliwości wejścia w żadną z grup. Podczas próby wyskoczy nam pusta strona.

Obraz
© Downdetector

Awarię grup na Facebooku zgłaszają użytkownicy z całego świata. Problem jest zauważany głównie w Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce. Nie widać panela po lewej stronie.

Obraz
© WP.PL

Początkowo problem dotyczył tylko paska po lewej stronie. Później okazało się, że nie działa również menu rozwijane przy zdjęciu profilowym. Zniknęły opcje "zarządzaj stronami", oraz "zarządzaj grupami".

Nie działa także zarządzanie stronami. Jeśli zarządzacie stroną na Facebooku, warto spróbować dodawania postów z poziomu aplikacji mobilnej, lub oprogramowania zewnętrznego, jeśli je posiadacie. Jednak i tu nie ma pewności, że zadziała. Niektórzy użytkownicy sygnalizują, że ten sposób również uległ u nich awarii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)