Grupowe zakupy w Orange na kartę

Grupowe zakupy w Orange na kartę

Grupowe zakupy w Orange na kartę
Źródło zdjęć: © WP.PL
20.04.2011 12:00

Użytkownicy ofert Orange na kartę mogą skorzystać z grupowych zakupów promocyjnych usług i pakietów obniżających koszt korzystania z telefonu. Wystarczy, że kupią je za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej na profilu Orange, w serwisie społecznościowym Facebook

Pierwsza oferta zakupów grupowych została udostępniona 1. kwietnia i potrwa dwa dni. Do kupienia będzie pakiet 600 SMS-ów do wykorzystania przez 30 dni w sieci Orange. Cena pakietu to 6 zł, jednak klienci kupujący go przez aplikację na facebooku mają szansę otrzymać zwrot całej wydanej kwoty. Wystarczy, że w czasie trwania akcji z oferty skorzysta przynajmniej 100 osób, które zarejestrują się w aplikacji i dokonają zakupu. Po spełnieniu tego warunku, każdy kupujący otrzyma zwrot całej wydanej kwoty, którą zostanie zasilone jego konto promocyjne. Bonusowe środki zostaną przekazane w ciągu 48h od zakończenia akcji i będą ważne przez 30 dni. Można je wykorzystać na połączenia i SMS-y w Orange oraz na transmisję danych.

Akcje grupowych zakupów dla abonentów ofert Orange na kartę będą powtarzane co kilka tygodni. Za każdym razem, przez kilka dni będzie można bardzo korzystnie kupić wybrane usługi czy pakiety minut lub SMS-ów. Jedynym warunkiem zwrotu kosztu zakupu będzie skorzystanie z oferty przez określoną liczbę osób.

Więcej o ofercie na stronie: http://www.facebook.com/orangepolska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)