Grundig HS 9631 - uniwersalne urządzenie do stylizacji włosów

Grundig HS 9631 - uniwersalne urządzenie do stylizacji włosów

Grundig HS 9631 - uniwersalne urządzenie do stylizacji włosów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.11.2012 15:36

Wielofunkcyjne urządzenie do kręcenia loków oraz prostowania włosów z linii Diamond Collection, stworzonej szczególnie dla kobiet z farbowanymi, cienkimi włosami blond.

W urządzeniu zastosowano formułę Diamond Blond Shine Activator - nasadki pokryte powłoką ceramiczno-turmalinową z domieszką nano srebra. Formuła ta bazuje na zaletach trzech składników. Ceramika zapewnia utrzymanie stałej, wysokiej temperatury i równomierne rozprowadzanie ciepła. Turmalin wytwarza w naturalny sposób jony ujemne - włosy zachowują naturalną wilgotność i są chronione przed elektryzowaniem się. Natomiast srebro, dzięki swym antybakteryjnym właściwościom, zapewnia odpowiednią higienę pielęgnacji włosów.

W zestawie dostarczane jest sześć nasadek do stylizacji włosów: dwie końcówki do układania loków o średnicy 1. i 32 mm, spirala, szczotka, 2 wymienne płytki - gładka do prostowania i z rowkami do kędziorków. Urządzenie umożliwia płynną regulację temperatury w zakresie od 90 do 150 C°, a czas nagrzewania wynosi 3 min. Urządzenie ma moc 25 W.

Dane techniczne:
Automatyczne wyłączanie (min) 60
Czas nagrzewania (min) 3
Długość przewodu (m) 3
Maksymalna temperatura (° C) 150
Moc (W) 25
Regulacja temperatury 90-150. C

Cena - około 120 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)