Groupon Travel - wszystkie oferty turystyczne w jednym miejscu

Groupon Travel - wszystkie oferty turystyczne w jednym miejscu

Groupon Travel - wszystkie oferty turystyczne w jednym miejscu
Źródło zdjęć: © Groupon
08.04.2011 12:58, aktualizacja: 08.04.2011 14:19

Zakupy grupowe mocno wkraczają w kolejny sektor rynku. Od dzisiaj użytkownicy serwisu Groupon mają łatwiejszy dostęp do ofert turystycznych z rabatem minimum 50% dzięki uruchomieniu strony Groupon Travel.

Nowa strona, działająca w ramach serwisu Groupon, integruje wszystkie aktualnie dostępne oferty turystyczne - polskie i zagraniczne. Daje to możliwość znalezienia pomysłów na wyjazd i wypoczynek dla klientów oraz promocji lokalnych hoteli, pensjonatów SPA czy firm turystycznych w całej Polsce oraz na innych rynkach. Użytkownicy serwisu Groupon, zainteresowani atrakcyjnymi propozycjami turystycznymi i nie chcący przegapić żadnej okazji na ciekawe spędzenie wolnego czasu w kraju i za granicą w dobrej cenie, mogą zapisać się na dedykowaną listę wysyłkową biuletynu tylko z takimi ofertami.

Obraz
© (fot. Groupon )

Oferta Groupon Travel funkcjonuje na podobnych zasadach w wielu krajach, w których obecna jest firma Groupon. Polskie hotele i przedsiębiorstwa turystyczne mogą wykorzystać ją do promocji swoich usług za granicą. Co ważne, współpraca międzynarodowa pomiędzy partnerami a Grouponem odbywa się na tych samych zasadach jak w przypadku współpracy lokalnej, a przygotowaniem umowy na rynki zagraniczne zajmie się miejscowy oddział Groupona. Przy przyjęciu oferty turystycznej do sprzedaży na rynkach zagranicznych, firma Groupon bierze także na siebie przygotowanie opisów i materiałów promocyjnych, jak również całą obsługę sprzedaży w językach lokalnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)