Grimes, dziewczyna Elona Muska przyznaje się do operacji, która zaskakuje nawet ekspertów

Grimes, dziewczyna Elona Muska przyznaje się do operacji, która zaskakuje nawet ekspertów
Źródło zdjęć: © Youtube.com

18.07.2019 12:17, aktual.: 18.07.2019 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grimes, dziewczyna Elona Muska, ujawniła swoje niecodzienne praktyki, które mają pomóc jej radzić sobie z "sezonową depresją". Najbardziej zaskakuje wszczepienie polimera w gałkę oczną.

Grimes, a właściwie Claire Elise Boucher jest cenioną artystką pochodzenia kanadyjskiego. Śpiewa, komponuje piosenki i pisze do nich teksty. Z okazji nawiązania współpracy z marką Adidas postanowiła podzielić się swoimi praktykami na zachowanie dobrej formy i opowiedziała jak radzi sobie z "sezonową depresją".

Dziewczyna Elona Muska zdradziła, m.in. że "maksymalizuje pracę mitochondriów" spożywaniem odpowiednich suplementów diety, spędzając czas w komorze deprywacji sensorycznej czy odbywa długie spacery po górach. Dodatkowo ćwiczy walkę na miecze i odbywa kilkunastominutowe sesje krzyku.

Grimes - operacja oka, która ma pomóc w leczeniu depresji

Jednak nawet ekspertów zaskakuje najbardziej to, że Grimes przyznała się do operacji oka, w wyniku której część powierzchni gałki ocznej zastąpiła pomarańczowym polimerem. Tym sposobem nie widzi koloru niebieskiego, co "pomaga jej walczyć z depresją".

Jak czytamy w serwisie Express, dr Morris Waxler przyznał:
- "Niezależnie od wszystkiego, ta operacja jest niepotrzebnym i okropnie złym pomysłem. Gogle, leki i harmonogram ekspozycji na światło słoneczne powinny być wystarczające do leczenia depresji sezonowej. Dlaczego jakikolwiek etyczny chirurg przeprowadziłby taką operację? Mam nadzieję, że to jest zły dowcip".

Wielu internautów uważa, że Grimes przesadza i próbuje wywołać sensację. Niemniej niezależnie od tego, czy powiedziała prawdę, dziewczynie Elona Muska zdecydowanie udało się zwrócić na siebie uwagę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)