Trwa ładowanie...
d20kqvo

Gratka dla fanów "Gry o tron". Nie przejdą obok tego obojętnie

Po 6 latach fani wreszcie doczekali się nadejścia zimy. Jednak na ostatni sezon "Gry o tron" trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Do tego czasu trzeba zadowolić się przeciekami z planu zdjęciowego, fanowskimi teoriami spiskowymi i... oryginalnymi gadżetami. Nie każdy musi mieć od razu wypasiony cosplay, ale prawdziwy fan sagi powinien posiadać mapę Westeros, albo chociaż kufel z herbem Starków lub Targaryenów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kadr z 6. sezonu "Gry o Tron".
Kadr z 6. sezonu "Gry o Tron". (YouTube)
d20kqvo

Zobaczcie jak wygląda Westeros w pełnej krasie. Oto siedem królestw, o które toczy się krwawa wojna pomiędzy najstarszymi rodami. Mapę charakteryzuje rewelacyjna jakość barw. Wykonano ja na wytrzymałym papierze kredowym o gramaturze ok. 150 g/m2, którego matowa powierzchnia odbija intensywne światło.

W opcji numer dwa mamy dla was poziomą mapę Westeros wzbogaconą o dodatkowy kontynent - Essos. To tam przez większość czasu żyła i umacniała się Daenerys Targaryen. Sławne Braavos, legendarna Valyria, czy dzikie stepy Dothraków - tego wszystkiego nie zajdziecie na mapie samego Westeros. Plakat ma rozmiar 91,5 cm x 61 cm i wykonano go na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze ok. 150 g/m2.

Dość już tych map. Pora na pamiątkę po ulubionym bohaterze większości fanów. Oto Jon Snow, a ostatnio właściwie Aegon Targaryen. Spójrzcie tylko na tę brązową zbroję z herbem rodu Starków na piersi! I do tego jeszcze miecz z valaryiańskiej stali. Tę figurkę po prostu trzeba mieć!

Stylizowany kufel piwa to jeden z obowiązkowych rekwizytów każdego bohatera Westeros. Pojawia się on w wielu odcinkach wszystkich sezonów serialu. Tymczasem okazuje się, że możecie mieć go w prawdziwym świecie. Zapakowany w oryginalne pudełko stanowi idealny na prezent dla fanów serii.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d20kqvo

Podziel się opinią

Share
d20kqvo
d20kqvo
Więcej tematów