Gratka dla fanów elektroniki na Allegro – można zyskać nawet 1000 Monet

Gratka dla fanów elektroniki na Allegro – można zyskać nawet 1000 Monet

Gratka dla fanów elektroniki na Allegro – można zyskać nawet 1000 Monet
Źródło zdjęć: © Allegro
01.08.2018 11:41, aktualizacja: 12.10.2018 16:05

Allegro przygotowało niecodzienną potrójną promocję dla fanów elektroniki. Na pierwszy ogień poszło 100 egzemplarzy Xiaomi Note 5 z Polskiej dystrybucji - w 78 sekund sprzedało się aż 100 telefonów. Dziś o godz. 12:00 wystartowała kolejna odsłona akcji, tym razem z telewizorami.

Kolejna odsłona promocji będzie miała miejsce 15 października. Wtedy będzie można kupić kilkadziesiąt laptopów, których zakup będzie promowany jeszcze większą liczbą – 1000 Monet.

– Na Allegro jest mnóstwo świetnej elektroniki w atrakcyjnych cenach. Codziennie sprzedajemy m.in. 3200 smartfonów, 900 laptopów i 480 telewizorów, a w całej kategorii Elektronika klienci szukają produktów łącznie 5 milionów razy dziennie. Postanowiliśmy więc stworzyć dla klientów akcję, gdzie nie tylko będą mogli kupić ciekawe urządzenia w atrakcyjnych cenach, z europejskiej dystrybucji, objęte lokalną gwarancją i serwisem, ale także skorzystać z bardzo popularnego programu bonusowych Monet – komentuje Tomasz Wańka, Business Unit Manager z działu elektronika w Allegro.

Sprzedaż potrwa do wyczerpania zapasów, a oferty promocyjne pojawią się na stronie: allegro.pl/zobacz/zlote-oferty

W ciągu 15 dni po zakupie na koncie kupującego pojawią się promocyjne Monety, które można przeznaczyć na kolejne dowolne zakupy w serwisie.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)