Gratka dla fanów "Blade Runner". Krótkometrażowy film promujący drugą część

Gratka dla fanów "Blade Runner". Krótkometrażowy film promujący drugą część27.09.2017 15:45
Gratka dla fanów "Blade Runner". Krótkometrażowy film promujący drugą część
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nie możecie doczekać się drugiej części kultowego filmu science-fiction? Spokojnie, premiera "Blade Runner 2049" już wkrótce, bo na początku października. Tymczasem w sieci można obejrzeć krótkometrażowy film, którego akcje umiejscowiono między wydarzeniami z pierwszej i drugiej części.

Anime zostało wyreżyserowane przez Shinichiro Watanabe ,którego fani japońskiej animacji mogą znać z serialu Cowboy Bebop. Fabuła "Blade Runner Black Out 2022" koncentruje się wokół wybuchu elektromagnetycznego, powodując blackout (długotrwałą awarię zasilania) na globalną skalę oraz konsekwencjom, jakie ta sytuacja pociągnęła za sobą, zwłaszcza w kontekście relacji ludzie-replikanci.

Kadr z "Blade Runner Blackout 2022"

289207628767504442
Źródło zdjęć: © Crunchyroll

15-minutowe wideo można obejrzeć za darmo w serwisie Crunchyroll. Od twórcy pokroju Watanabe nie można oczekiwać niczego innego niż hipnotyzującej animacji i ciekawych postaci. Tymczasem osoby, które nie były przekonane o słuszności tworzenia kontynuacji filmu z 1982 mogą się odrobinę uspokoić – pierwsze recenzje wskazują, że mamy do czynienia z filmem przynajmniej bardzo dobrym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)