Grający stolik pod telewizor Denona

Grający stolik pod telewizor Denona

Grający stolik pod telewizor Denona
11.07.2007 11:00

Do oferty Denona w Polsce trafił wyjątkowy system dźwięku przestrzennego X-Space.

X-Space DHT-FS3 jest głęboki na 12,5 cm i ma zaledwie 10 cm wysokości. Ekskluzywne, czarne wykończenie na wysoki połysk pasuje do większości nowych, płaskich telewizorów.

DHT-FS3 składa się z zestawu głośników, które ustawione są parami w poziomie ( jedna para z lewej, jedna po środku oraz jedna z prawej strony ). Zestaw głośników ma wbudowane wzmacniacze i niezbędne procesory sygnału ( DSP ), które obejmują wielokanałowe formaty takie jak Dolby Digital, DTS oraz Dolby ProLogic II. Specjalne algorytmy przygotowane przez Denona mają zapewniać uzyskanie wrażenia obcowania z dźwiękiem otaczającym, nawet w przypadku gdy emitowane na boki fale dźwiękowe nie natrafią na elementy odbijające ( np. ścianę ).

Głośniki można dyskretnie umieścić w pomieszczeniu bowiem ilość okablowania została ograniczona do minimum. Podłączamy je do telewizora i odtwarzacza DVD oraz do aktywnego subwoofera. Opcjonalnie podłączyć można stacje dokującą do iPoda ASD-1R. Korzystając z dołączonego do systemu pilota, który jednocześnie może obsługiwać odtwarzacz DVD czy telewizor można również wybrać jeden z trybów pracy kolumn - surr, stereo i wide. X-Space zawiera także regulowane na wysokość podstawki pod głośniki oraz uchwyty do montażu głośników oraz subwoofera na ścianie. Są także niezbędne kable.

Cena zestawu to 3995 zł, za opcjonalny stolik DHT-FS3 należy dopłacić 1295 zł.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)