Graj i ładuj baterie ze stacją dokującą Hama Blue Light

Graj i ładuj baterie ze stacją dokującą Hama Blue Light

Graj i ładuj baterie ze stacją dokującą Hama Blue Light
Źródło zdjęć: © Hama
27.01.2010 11:48, aktualizacja: 27.01.2010 12:00

Stacja dokująca Hama Blue Light przypomni posiadaczom PlayStation Portable Slim & Lite emocje, jakie odczuwali w pierwszych tygodniach zabawy z przenośną konsolą marki Sony. Urządzenie Hama umożliwia podłączenie przenośnej konsoli do telewizora i korzystanie z niej tak, jak w przypadku modeli stacjonarnych. W tym samym czasie stacja Blue Light będzie uzupełniała energię w bateriach PlayStation Portable Slim & Lite. Konsola jest zasilana za pomocą baterii litowo-jonowej, która wystarcza na około 3 do 4 godzin grania.

Stacja dokująca Hama Blue Light umożliwia podłączenie przenośnej konsoli do telewizora i korzystanie z niej tak, jak w przypadku modeli stacjonarnych. W tym samym czasie stacja Blue Light będzie uzupełniała energię w bateriach PlayStation Portable Slim & Lite. Konsola jest zasilana za pomocą baterii litowo-jonowej, która wystarcza na około 3 do 4 godzin grania.

Obraz
© (fot. Hama)

W zestawie znajduje się pilot do obsługi funkcji wideo. Umożliwia zatrzymanie obrazu, wybór poszczególnych funkcji oraz regulację siły głosu. Dodatkowym wyposażeniem stacji dokującej Hama Blue Light jest kabel (YUV) do urządzeń o rozdzielczości HD. Jest także dodatkowe wejście video z myślą o urządzeniach, które nie obsługują HD. Użytkownicy stacji dokującej mogą skorzystać także z wyjścia słuchawkowego.

Obraz
© (fot. Hama)

Sugerowana cena detaliczna stacji dokującej Hama Blue Light wynosi 129 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)