Gra Command & Conquer Red Alert 3: Powstanie dostępna w EA Store

Gra Command & Conquer Red Alert 3: Powstanie dostępna w EA Store

13.03.2009 14:00

Firma Electronic Arts wprowadziła do sprzedaży dodatek do gry Command & Conquer Red Alert 3. Produkt o podtytule Powstanie to samodzielne rozszerzenie, które nie wymaga podstawowej odsłony C&C:RA3. Obecnie jest dostępny wyłącznie w serwisie EA Store.

Command & Conquer Red Alert 3. Powstanie stanowi kontynuację historii przedstawionej w grze C&C:RA3, lecz nie wymaga od użytkowników posiadania tej pozycji. Oferuje cztery nowe mini-kampanie przeznaczone do rozgrywania w trybie dla pojedynczego gracza. Zawiera dodatkowe jednostki bojowe. Pozwala ponadto toczyć zmagania w nowym wariancie rozgrywki o nazwie Wyzwania dla Dowódcy, w którym rywalizuje dziesięciu przywódców, podejmujących 50 wyzwań.
Kontynuacja popularnej gry strategicznego czasu rzeczywistego stwarza nie tylko możliwość ponownego poprowadzenia do boju Sowietów, Imperium Wschodzącego Słońca i Aliantów, ale również przynosi odpowiedź na pytania o pochodzenie specjalnych jednostek Yuriko.

Powstanie można obecnie nabyć w serwisie www.eastore.pl. Wersja pudełkowa, zawierająca kod umożliwiający pobranie gry z EA Store, trafi na sklepowe półki 27 marca bieżącego roku.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)