Google zdecydowało: po listopadzie będzie styczeń

Google zdecydowało: po listopadzie będzie styczeń

Google zdecydowało: po listopadzie będzie styczeń
Źródło zdjęć: © chip.pl
19.11.2012 11:15

Jesteście ciekawi co stanie się pod koniec roku? My już wiemy – nic. Google w ogóle nie zakłada istnienia takiego miesiąca.

Święta anulowane, Mikołaj nie żyje? Coś musiało być przyczyną takiego zachowania Google. Firma postanowiła usunąć grudzień z Androida w wersji 4.2. Z menu można wybrać listopad – do samego końca. Niestety kolejną opcją wpisania daty jest początek roku 2013.

Nie dotyczy to wybranych urządzeń, a wszystkich kontrolowanych przez najnowszą wersję Androida. Użytkownicy mówią, że błąd znaleźli w tabletach Nexus 7 oraz Nexus 10. Z racji, że telefony Nexus 4 utknęły przy wysyłce, my możemy potwierdzić, że zaktualizowany Galaxy Nexus do Androida 4.2 ma podobny problem.

Sytuacja na szczęście nie dotyczy całego systemu. Można wciąż swobodnie korzystać z najważniejszej aplikacji uzależnionej od dat –. kalendarza. Problem odnaleziono w aplikacji "Osoby", gdzie do kontaktu można przypisać datę – np. urodziny. Można, o ile ktoś nie urodził się w grudniu. Wygląda na to, że aktualizacja do Androida 4.2.1 pojawi się szybciej niż sądzimy.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Prace nad Windows Phone 7.8 ukończone"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (153)