Google w końcu przestanie nas zmuszać do korzystania z Google+

Google w końcu przestanie nas zmuszać do korzystania z Google+

Google w końcu przestanie nas zmuszać do korzystania z Google+
Źródło zdjęć: © chip.pl
29.07.2015 14:21

W dzisiejszym wpisie pod tytułem "Wszystko jest na swoim miejscu", na swoim oficjalnym blogu Google w końcu przyznało, że zmuszanie użytkowników do korzystania z Google+ w każdym możliwym miejscu było złym pomysłem i obiecało z tym skończyć.

- Nie widzimy sensu w tym, aby profil na Google+ był waszą tożsamością w innych produktach Google, z których korzystacie.

Oznacza to, że integracja usług Google z kontami Google+ dobiega końca. Na pierwszy ogień Google weźmie się za serwis YouTube, w którym już niedługo nie trzeba będzie logować się przy pomocy Google+ w celu opublikowania komentarza pod materiałem filmowym. W przyszłości, użytkownicy serwisu YouTube dostaną również możliwość usunięcia kont Google+, które zmuszeni byli stworzyć za sprawą zmiany polityki Google.

Jak na razie z Google+ nie trzeba już korzystać podczas używania wyszukiwarki Google, poczty Gmail, usługi Google Zdjęcia czy komunikatora Hangouts. To miłe, że nawet taki gigant jak Google potrafi przyznać się do błędu. Szkoda tylko, że z takim opóźnieniem.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: To największa usterka w historii Androida!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)