Google+ otwarte dla wszystkich!

Google+ otwarte dla wszystkich!

Google+ otwarte dla wszystkich!
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
21.09.2011 11:52, aktualizacja: 21.09.2011 12:04

Google+ nie wymaga już zaproszeń, aby dołączyć do usługi. Po 90 dniach istnienia portalu społecznościowego od Google pojawiają się nowe funkcje.

Teraz każdy, kto chce dołączyć do społeczności użytkowników Google+ może to zrobić bez zaproszenia, wystarczy wejść na stronę Google+. Oprócz otwarcia portalu dla szerszej publiki, Google wprowadziło parę zmian w usłudze. Od teraz posiadacze telefonów z Androidem 2.3 mogą korzystać ze Spotkań w telefonie. Spotkania to wideo-czat z wieloma osobami naraz, w trakcie którego można wymieniać się także np. filmami na YouTubie.

Będąc przy Spotkaniach warto dodać, że pojawiło się mnóstwo nowości w tym wideo-czacie. Każdy może się dzielić teraz widokiem własnego pulpitu, tablicą do rysowania, dokumentami z Google Docs, a także nazwać dane Spotkanie.

Spotkania zostały także rozszerzone o opcję "na żywo". Jeśli na to pozwolisz, to dowolna osoba na całym świecie będzie mogła oglądać twoje popisy przed kamerą. Nadal będzie możliwość prowadzenia rozmowy z 9 osobami, lecz reszta będzie tylko biernie obserwować.

Z ciekawych nowości pozostało wyszukiwanie. Zasoby Google+ można teraz przeszukać - znajdziecie zdjęcia, posty i wszystko, co jest dostępne na dany temat w tej sieci społecznościowej.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o zmiany. Zostajecie z Google+, zakładacie konta czy skazujecie Plusa na powolną śmierć powiązaną z brakiem aktywności?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)