Google instant dostępne już po polsku!

Google instant dostępne już po polsku!

Google instant dostępne już po polsku!
Źródło zdjęć: © Google
29.09.2010 14:13, aktualizacja: 29.09.2010 14:29

Niedawno koncern Google ogłosił uruchomienie nowej, szybszej wersji wyszukiwarki w domenie google.com. Dokładnie 3 tygodnie później, udostępniono Google Instant w języku polskim.

Z Google Instant wyszukiwać mogą wszyscy polscy użytkownicy zalogowani do konta Google i korzystający z domeny google.pl. Usługa wprowadzana jest od teraz i zalogowani użytkownicy zyskają do niej dostęp w ciągu najbliższych 4. godzin.

Obraz

Google Instant to nowy interfejs i ulepszona infrastruktura wyszukiwania, które skracają czas wyszukiwania „przewidując”. wpisywane hasło.

Dzięki tej opcji użytkownik nie musi dokańczać wpisywania hasła ani naciskać klawisza Enter, żeby rozpocząć wyszukiwanie. Odpowiednie wyniki wyszukiwania są wyświetlane dynamicznie w trakcie wpisywania zapytania, co umożliwia natychmiastową interakcję i przeglądanie adekwatnych treści. W trakcie pisania, jasnoszarym kolorem wyświetlana jest przewidywana treść zapytania. Dostępna jest także funkcja przewijania wyników wyszukiwania, która umożliwia przewijanie przewidywanych haseł i podgląd wyników wyszukiwania po naciśnięciu klawisza ze strzałką w dół.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)