Google: dziękujemy za petycję, odpowiedzi nie będzie

Google: dziękujemy za petycję, odpowiedzi nie będzie

Google: dziękujemy za petycję, odpowiedzi nie będzie
Źródło zdjęć: © google
14.08.2008 09:30, aktualizacja: 14.08.2008 10:20

Pod koniec czerwca grupa 245 deweloperów wysłała do koncernu Google petycję, w której proszono o podanie konkretnych informacji na temat postępu prac nad platformą Android. Przedstawiciele firmy w końcu udzielili odpowiedzi - problem w tym, że dwuzdaniowej...

Autorami listu byli programiści, zaangażowani w tworzenie aplikacji dla Androida - deweloperzy przygotowali petycję, ponieważ byli już nieco zirytowani kolejnymi doniesieniami o opóźnieniach w pracach nad mobilną platformą Google'a.

Oficjalna odpowiedź Google'a w tej sprawie pojawiła się niedawno - przedstawiciel firmy napisał w e-mailu do pomysłodawcy petycji: _ "Bardzo doceniamy entuzjazm naszych deweloperów i jesteśmy podekscytowani, że platforma Android budzi wasze zainteresowanie. Dziękujemy za poświęcony czas i wysłanie tej wiadomości" _.

Sygnatariusze listu są mocno rozczarowani ową zdawkową odpowiedzią - _ "To po prostu dość grzeczna forma powiedzenia nam 'Nie podamy wam żadnych informacji'" _ - mówi jeden z nich.

Wydawnictwo IDG poprosiło przedstawicieli Google o skomentowanie tych doniesień - na razie jednak komentarz się nie pojawił.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)