Goodie i moBILET podejmują współpracę

Goodie i moBILET podejmują współpracę

Goodie i moBILET podejmują współpracę
Źródło zdjęć: © Goodie
Goodie
11.06.2018 15:58, aktualizacja: 14.06.2018 11:58

W ramach promocyjnej oferty, przygotowanej przez goodie i moBILET, klienci mogą zyskać doładowanie 5 zł na zakup biletu komunikacji miejskiej lub opłacenie miejsca parkingowego. Akcja potrwa od 4 do 30 czerwca br.

Goodie – nowoczesna aplikacja zakupowa z blisko 350 tys. użytkowników w Polsce, podjęła współpracę z moBILET – aplikacją, w której można kupić bilet w 42 miastach oraz zapłacić za parking w 62 miastach. W celu skorzystania z promocji i otrzymania doładowania o wartości 5 złotych w moBiLET na bilet komunikacji miejskiej lub parking, wystarczy pobrać aplikację goodie na telefon z systemem Android lub iOS i kliknąć w unikatowy kod dostępny w polu „Pokaż kod". Następnie kod należy wpisać do aplikacji moBILET. Przy zakupie biletu za np. 3 zł, na koncie pozostaną 2 zł do wykorzystania przy kolejnej transakcji. Jeśli cena biletu przekroczy 5 zł, a na koncie nie ma innych funduszy, należy doładować konto. Z kodu można skorzystać jeden raz w ciągu całej akcji.

Akcja potrwa od 4 do 30 czerwca br. Pełny regulamin promocji można znaleźć na stronie www.goodie.pl.

Aplikacja goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, który zapewnia szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie można łatwo założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i poznać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii i ułatwia przeglądanie najświeższych gazetek promocyjnych sklepów w okolicy oraz hipermarketów. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)