Golarki Braun z limitowanej edycji Hugo Boss

Golarki Braun z limitowanej edycji Hugo Boss

Golarki Braun z limitowanej edycji Hugo Boss
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.11.2012 14:54

Marka Braun we współpracy z grupą Hugo Boss stworzyła limitowaną edycję eleganckich golarek.

W skład limitowanej edycji golarek Braun Boss wchodzą golarki z Serii 7. model 790cc, Serii 5: model 590cc a także z Serii 3: model 390cc. Golarki z Serii 5 i 7 w eleganckim komplecie zawierają także męskie podróżne etui marki Boss.
Golarka Braun Serii 7 790cc z edycji Braun Boss to golarka typu premium. Wyposażona w technologię soniczną Intelligent Sonic Technology wytwarza 1. 000 mikrodrgań za każdym pociągnięciem. Mikrodrgania mają zapewniać dotarcie do każdego miejsca, a tym samym dokładność i komfort golenia. Dzięki systemowi ActiveLift, golarka automatycznie dopasowuje się do kształtu twarzy i wychwytuje przylegające do skóry włoski, a folia OptiFoil pozwala na większą bliskość golarki ze skórą. Trzy indywidualne tryby pracy golarki Braun Boss 790cc pozwalają na delikatne, zwykłe lub intensywne golenie.

Golarka została wyposażona także w wyświetlacz LCD, pokazujący stan baterii i zabrudzeń. W skład zestawu wchodzi także baza czyszcząca Clean & Renew. Dzięki funkcji FastClean, baza w 5 krokach czyści, usuwa zarazki, ładuje, smaruje i suszy golarkę. Oprócz tego, baza w sposób automatyczny wybiera jeden z trzech dostępnych trybów czyszczących. Mechanizm czyszczący bazy oparty został o roztwór alkoholowy, który usuwa zarost.

W trakcie czyszczenia, ostrza zostają nawilżone, a z bazy uwalnia się cytrynowy zapach. Jedna godzina ładowania zapewnia 5. minut bezprzewodowej pracy urządzenia. Z kolei 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno bezprzewodowe golenie. Golarka Braun Boss 790cc posiada także SmartPlug z wbudowanym regulatorem napięcia (100V-240V).

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Golarka Braun Serii 5 590cc posiada ostrza o potrójnym działaniu, które usuwają zarówno krótki jak i długi zarost. System ActiveLift pomaga dopasować golarkę do kształtu twarzy i typu skóry, szybko wychwytując przylegające do skóry włoski. Urządzenie wyposażone zostało także w folię OptiFoil pozwalającej na większą bliskość golarki ze skórą.

Ruchoma głowica golarki dopasowuje się do konturów męskiej twarzy. W limitowanym zestawie znajduje się także automatyczna baza czyszcząca Clean & Renew. Urządzenie w 3 krokach czyści, ładuje oraz nawilża golarkę przy pomocy jednego przycisku. Golarka także posiada wbudowany SmartPlug z regulatorem napięcia (100V-240V).

Golarka Braun Serii 3 390cc to jedna z najlepiej sprzedających się golarek foliowych w ofercie firmy. Dzięki ulepszonemu systemowi ruchomych ostrzy, zwiększonej prędkość silnika i nowej folii SensoFoil, golarka zapewnia doskonały efekt golenia trzydniowego zarostu, ale ma być także delikatna dla skóry. W porównaniu do golarek rotacyjnych, golarka Braun to 30. mniej podrażnień w rejonie szyi. Urządzenie również posiada w komplecie automatyczną bazę czyszczącą Clean & Renew i SmartPlug.

Wszystkie golarki z limitowanej edycji Braun Boss są wodoodporne i mogą być myte szybko i łatwo pod bieżącą wodą.

Sugerowana cena detaliczna golarek z limitowanej edycji Braun Boss:
Braun Boss 790cc: 1399 złotych
Braun Boss 590cc: 799 złotych
Braun Boss 390cc: 499 złotych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)