GoGear Ariaz, nowe odtwarzacze Philipsa

GoGear Ariaz, nowe odtwarzacze Philipsa

GoGear Ariaz, nowe odtwarzacze Philipsa
16.03.2009 10:49

Tej wiosny Philips wprowadza do swojej oferty nową serię
przenośnych odtwarzaczy MP3 - GoGear Ariaz. Ta linia produktów ze
średniej półki cenowej będzie dysponowała tak dobrą jakością dźwięku,
jak w znacznie droższych modelach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu
w nich unikalnej technologii Philips - FullSound, która świetnie
sprawdza się w połączeniu z wysokiej jakości słuchawkami.

*Tej wiosny Philips wprowadza do swojej oferty nową serię przenośnych odtwarzaczy MP3 - GoGear Ariaz. Ta linia produktów ze średniej półki cenowej będzie dysponowała tak dobrą jakością dźwięku, jak w znacznie droższych modelach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w nich unikalnej technologii Philips - FullSound, która świetnie sprawdza się w połączeniu z wysokiej jakości słuchawkami. *
Urządzenia serii GoGear Ariaz wyposażone są w oprogramowanie, które pozwala ściągać filmy bezpośrednio z Internetu, a następnie oglądać je na kolorowym wyświetlaczu LCD. Nowe odtwarzacze mają wbudowane cyfrowe radio z możliwością zapamiętywania 20 ulubionych stacji, oraz mikrofon służący do nagrywania notatek głosowych. W zależności od modelu urządzenia dysponują one pamięcią o pojemności 4 GB lub 8 GB.

Obraz
© GoGear Ariaz (fot. Philips)

Opatentowana przez Philips technologia FullSound zwiększa dynamikę dźwięku, brzmienie basów, sopranów i poprawia efekt stereo. Doskonale sprawdza się podczas odtwarzania skompresowanych plików muzycznych takich jak MP3 i przywraca im oryginalną jakość sprzed kompresji. Specjalny procesor (Digital Signal Processor) analizuje odtwarzany fragment aż 10 mln. razy na sekundę. Dlatego słuchacz może cieszyć się czystym, żywym dźwiękiem bez zbędnych zakłóceń.

W zestawie z każdym urządzeniem serii GoGear Ariaz otrzymamy ergonomiczne słuchawki, wykonane w technologii Philips Angled Acoustics. Przy ich projektowaniu uwzględniono naturalną krzywiznę kanału ucha, co dodatkowo poprawia jakość odsłuchu. O głęboki, mocny bas dba system Turbo Bass wykorzystujący otwory odpowietrzające obudowy. Słuchawki są dostępne z trzema rozmiarami silikonowych nakładek, które świetnie dopasowują się do ucha. To rozwiązanie zapewnia duży komfort noszenia przy jednoczesnej świetnej izolacji akustycznej słuchawek.

Urządzenia serii GoGear Ariaz są niezwykle poręczne. W niewielką obudowę o rozmiarach 66 x 43 x 12 mm wbudowano kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2”, na którym możemy wyświetlać filmy. Podczas odtwarzania muzyki, na wyświetlaczu znajdziemy wszystkie potrzebne informacje, takie jak nazwa utworu, albumu, czy wykonawcy. Może on pokazywać do 6 linijek tekstu. Zarządzanie funkcjami urządzenia jest niezwykle proste, ułatwia je duży przycisk sterujący.

GoGear Ariaz obsługują takie formaty dźwiękowe jak MP3 i WMA oraz filmowe - MPEG4. Istnieje także możliwość przekonwertowania plików takich jak AVI, MOV, RM, WMV na format obsługiwany przez odtwarzacz.
GoGear Ariaz będą jednymi z pierwszych przenośnych odtwarzaczy marki Philips przystosowanymi do współpracy z serwisem Audible i jego najnowszym formatem plików, w którym tekst jest zsynchronizowany z obrazami. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć dostęp do serwisów głosowych, książek w wersji audio, a także czytanych bajek dla dzieci, którym towarzyszą cyfrowe ilustracje AudibleKids.com

W Polsce od kwietnia br. będą dostępne następujące modele GoGear Ariaz:

• SA1ARA04K (GoGear Ariaz 4GB) w sugerowanej cenie detalicznej 329,00 PLN
• SA1ARA08K (GoGear Ariaz 8GB) w sugerowanej cenie detalicznej 369,00 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)