Goclever DVR Sport - kamera wyczynowa

Goclever DVR Sport - kamera wyczynowa

Goclever DVR Sport - kamera wyczynowa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.12.2012 15:59
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Kamera DVR Sport to „wszystkoodporne” urządzenie, które dzięki wodoodpornemu etui ma wytrzymać zamoczenie, wstrząsy i uderzenia. Przydać się może również kierowcom – jest w stanie pełnić funkcję samochodowego wideorejestratora.

Kamerą Goclever DVR Sport można zarejestrować materiał wideo w rozdzielczości 720p (1280 x 720 pikseli) oraz wykonać zdjęcia do max. 5 megapikseli. Urządzenie dysponuje cyfrowym zoomem 4x i jest wyposażone w 2-calowy, dotykowy ekran LCD, wbudowany mikrofon, czytnik kart pamięci microSD oraz szybki port USB 2.0.

Wytrzymała konstrukcja i gumowe wykończenie ma chronić kamerę przed wstrząsami, zaś wodoodporna osłona umożliwia nagrywanie filmów z wodnych i podwodnych eskapad, a dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed uderzeniami.

Wszystkimi funkcjami kamery sterujemy korzystając z przycisków oraz ekranu dotykowego, na którym możemy też od razu obejrzeć zarejestrowany materiał. Menu Goclever DVR Sport jest dostępne w języku polskim.

Filmy nagrywane są w popularnym formacie AVI, zaś zdjęcia – w JPG. Multimedia można przenieść do komputera na dwa sposoby – podłączając do niego kamerę via USB 2.0 lub korzystając z czytnika kart pamięci (maksymalna obsługiwana pojemność to 32 GB).

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Kamera Goclever DVR Sport oferowana jest z zestawem akcesoriów – wraz z urządzeniem nabywca otrzymuje m.in.:

- wodoodporną obudowę,
- osłonę na aparat,
- uchwyt na kierownicę,
- uchwyt na kask,
- pas na kask lub na ramię,
- ładowarkę samochodową,
- przyssawkę do szyby.

Urządzenie może też pełnić funkcję wideorejestratora samochodowego - montujemy je do przedniej szyby auta za pomocą przyssawki. Kamera jest niewielka - waży niespełna 50 g., a zasilanie zapewnia wbudowana bateria litowa, która z ma wystarczyć do zarejestrowania do 80 minut materiału wideo.

Kamera jest już dostępna na polskim rynku, w cenie 199 złotych. Urządzenie objęte jest 2 letnią gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)