Głupie prezenty, których nie chciałbyś od niej dostać

Głupie prezenty, których nie chciałbyś od niej dostać

Głupie prezenty, których nie chciałbyś od niej dostać
Źródło zdjęć: © wp.pl
11.02.2011 12:52, aktualizacja: 29.12.2016 08:17

Głupie prezenty, których nie chciałbyś od niej dostać

Walentynki to czas, w którym zakochani robią sobie prezenty. Te z reguły nie są drogie i mają charakter symboliczny. Prezentujemy dziewięć głupich pomysłów na prezenty, których chyba żaden facet nie chciałby dostać od swojej dziewczyny. W tym miejscu zwracamy uwagę paniom, żeby lepiej dwa razy zastanowiły się zanim zdecydują się na zakup któregokolwiek z prezentowanych gadżetów.

SW/GB/GB

1 / 9

Pilot do sterowania partnerką

Obraz
© 2future.pl

Pilot do sterowania partnerką

Pomysł bardzo ciekawy, niestety całkowicie oderwany od rzeczywistości. Jeśli od zawsze marzyliście o takim wynalazku i sprezentuje go wam wasza partnerka, nie ma powodów do radości - urządzenie nie działa! Dlatego możecie szybko schować je głęboko w szafie, zwłaszcza że jeśli szukacie nowej dziewczyny, ta może przestraszyć się tego, w jaki sposób chcielibyście ją traktować. Pilot wydaje następujące polecenia głosowe:

- Rozbieraj się
- Wychodzę z kumplami
- Podaj obiad
- Zajmij się dziećmi
- Nie chce mi się z tobą gadać (off)
- Idź do mamusi
- Idź do kuchni
- Idź, umyj samochód
- Przynieś whiskey, maleńka
- Podaj piwo
- Skocz po flaszkę
- Zrób zagrychę
- Podaj pilota do telewizora
- Skocz po fajki
- Może striptiz?
- Masz jakieś ładne koleżanki?
- Poigramy?
- Umyć Ci plecki?
- Mam ochotę na masaż
- Wezmę cię tu i teraz
- Orgazm
- Złóż nogi / Rozłóż nogi
- Wyżej / niżej
- Szybciej, szybciej / Kotku... wolniej
- Głośniej / ciszej
- Zamilcz, kobieto

Jeśli szukacie sposobu, jak osiągnąć porozumienie w związku, ten gadżet z pewnością wam w tym nie pomoże.

Cena: 34,95 zł PLN

2 / 9

iHat - czapka z wbudowanymi słuchawkami

Obraz
© ministerstwogadzetow.com

iHat - czapka z wbudowanymi słuchawkami

iHat to kolejny głupi pomysł na prezent dla niego. Kto chciałby nosić czapkę, z której wystają przewody? Na szczęście producentowi nie wpadło do głowy zainstalowanie podświetlanego wykresu equalizera (korektora). W zamian za to powinien on pomyśleć o modelu z wbudowanym głośnikiem, który pozwoliłby wszystkim usłyszeć jak świetnej muzyki słuchamy. Być może słuchanie muzyki na ulicy lub w środkach komunikacji miejskiej z wykorzystaniem głośnika telefonu komórkowego przestałoby być takie modne.

Cena: 79 PLN

3 / 9

Miecz Świetlny - Latarka z Gwiezdnych Wojen

Obraz
© ministerstwogadzetow.com

Miecz Świetlny - latarka z Gwiezdnych Wojen

Zastanawiało was kiedyś co Darth Vader zrobiłby, gdyby zapomniał zapłacić rachunku za prąd i elektrownia odłączyłaby go od elektryczności? Być może zacząłby rozświetlać ciemności swoim mieczem świetlnym. Nie jest to jednak powód, żeby go naśladować. Latarka przypominająca wyglądem miecz świetlny z Gwiezdnych Wojen to kiepski pomysł na prezent dla niego. Zanim pochwalimy się komukolwiek naszą oryginalną latarką, warto się wcześniej zastanowić jaki może mieć to wpływ na nasze dalsze życie w społeczeństwie.

Cena: 69 PLN

4 / 9

Komunikator samochodowy LED

Obraz
© ministerstwogadzetow.com

Komunikator samochodowy LED

Sytuacji na polskich drogach chyba nie trzeba komentować. Z pewnością przetrwania w miejskiej ulicznej dżungli nie ułatwi nam komunikator samochodowy LED. Jazda samochodem i wysyłanie do innych uczestników ruchu uśmieszków chyba nie jest dobrym pomysłem.

Cena: 139 PLN

5 / 9

System toaletowej nawigacji

Obraz
© ministerstwogadzetow.com

System toaletowej nawigacji

Nocne wyprawy do toalety mogą być nie lada wyzwaniem. Wyrwani ze snu fizjologiczną potrzebą, wpółprzytomni, zmierzając w jedynie sobie znanym kierunku często nie decydujemy się na włączenie światła. Rozwiązaniem tego problemu ma być toaletowa nawigacja, która wskaże nam drogę i podświetli muszlę klozetową. Prawdziwi twardziele nie muszą się wspierać takimi gadżetami. Ten, może być przydatny naszym partnerkom. Odwieczny toaletowy konflikt pomiędzy płciami nadal nie został rozstrzygnięty. Panie wciąż narzekają na nas, że nie podnosimy/opuszczamy deski klozetowej w oczywistych dla nich sytuacjach. Toaletowa nawigacja odpowiednim kolorem podświetlenia wskaże czy deska klozetowa jest opuszczona/podniesiona. Jeśli panie chcą kupić gadżet dla siebie, niech nie robią tego pod pretekstem prezentu dla swojego faceta.

Cena: 99 PLN

6 / 9

Bezprzewodowa maszynka do golenia rażąca prądem

Obraz

Shocking Electric Razor - bezprzewodowa maszynka do golenia rażąca prądem

Marzy wam się nowa maszynka do golenia? Lepiej uważajcie! Może zdarzyć się tak, że wasza dziewczyna zna akurat tę potrzebę i zrobi wam psikusa. Jeśli dostaniecie prezent w postaci bezprzewodowej maszynki do golenia, zanim ją wypróbujecie na sobie, sprawdźcie czy nie jest to prezentowany model. Ten, gdy przystąpicie do golenia, porazi was prądem. Boki zrywać.

Cena: 8,99 USD

7 / 9

USB Webcam Spotlight

Obraz
© stupid.com

USB Webcam Spotlight - kamera internetowa i lampka USB

Światło, kamera, akcja! Tak w skrócie kręci się filmy. Jeśli myślicie, że zabawa tym zestawem to pierwszy krok do światowej sławy - jesteście w błędzie. Dodatkowo, jeśli wydaje wam się, że używając w sieci takiego zestawu będziecie fajni, niestety musimy was uświadomić - nie będziecie!

Cena: 11,99 USD

8 / 9

The Art of Kissing Book

Obraz
© stupid.com

The Art of Kissing Book - Sztuka całowania

Na koniec dwa gadżety, których z pewnością żaden facet nie chciałby dostać od swojej kobiety. Pierwszy z nich to książka o sztuce całowania. Nawet jeśli będzie to podręcznik z poradami z ubiegłego wieku, taki prezent powinien dać nam do myślenia.

Cena: 7,99 USD

9 / 9

Zombie Mints

Obraz
© stupid.com

Zombie Mints - miętówki zombie

Zastanawiacie się czy może być gorszy prezent od dziewczyny niż książka o sztuce całowania? Okazuje się, że tak. Jeśli wasza partnerka sprezentuje wam miętówki, powinniście się nad sobą zastanowić - nawet jeśli będą to "gadżeciarskie" miętówki zombie.

Cena: 2,99 USD

SW/GB/GB

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)