Garść nowinek o iPhone 3G

Garść nowinek o iPhone 3G

Garść nowinek o iPhone 3G
Źródło zdjęć: © WP.PL
26.05.2008 11:01, aktualizacja: 07.08.2008 10:27

Do oficjalnej prezentacji nowego telefonu Apple-a pozostało nieco ponad dwa tygodnie. W sieci pojawiły się informacje na temat nowych możliwości tego urządzenia.

W ostatniej becie firmware-u w wersji 2.0 pojawia się funkcja geo-tagging, czyli możliwość automatycznego dodawania do każdego z wykonywanych zdjęć informacji o położeniu geograficznym. Funkcja od niedawna goszcząca w smartfonach Nokii trafi zatem też do nowego produktu Apple-a - komentuje _ Intomobile _.

Druga informacja - tym razem z portalu _ Electronista _ - dotyczy możliwości transmisyjnych telefonu. Australijski operator komórkowy Telstra przygotowuje się do komercyjnego uruchomienia sieci w standardzie HSPA+. Jeszcze w tym roku dzięki obsłudze nowego standardu będą możliwe transmisje o prędkości do 21 Mb/s. W przyszłym roku prędkość wzrośnie do 42 Mb/s.

Obecne testy prowadzone są przy użyciu telefonów Apple iPhone 3G. W związku z tym pojawiły się zapytania dotyczące tego, czy aby na pewno 7,2 Mb/s, którego doszukano się w becie oprogramowania, to już absolutnie wszystko co będzie potrafił iPhone 3G. Szczególnie, że AT&T również planuje uruchomienie HSPA+ do końca tego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)