Gameplay z "Cyberpunk 2077"? Zobaczymy go dopiero za 2 miesiące

Gameplay z "Cyberpunk 2077"? Zobaczymy go dopiero za 2 miesiące

Gameplay z "Cyberpunk 2077"? Zobaczymy go dopiero za 2 miesiące
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.06.2019 18:11

Fragment rozgrywki "Cyberpunk 2077" z E3 pokazywany był dziennikarzom za zamkniętymi drzwiami, ale niedługo będzie on dostępny dla szerszej publiczności. Marcin Momot z CD Projekt RED potwierdził, że gameplay będziemy mogli zobaczyć w trakcie targów PAX West 2019 w Kolonii.

Jak wynika z informacji udzielonych przez Marcina Momota z CD Project RED, które możemy znaleźć na Twitterze, gameplay "Cyberpunk 2077" będziemy mogli obejrzeć w trakcie targów w Kolonii - PAX West 2019, które trwają od 29 sierpnia do 2 września.

Demo "Cyberpunk 2077" na E3 i PAX West 2019

O ile pokaz na E3 był przeznaczony jedynie dla dziennikarzy, to gamplay, który zostanie zaprezentowany na targach PAX będzie ogólnodostępny. Warto w tym miejscu wspomnieć, że raczej nie mamy co liczyć na możliwość zagrania w najnowszą grę od twórców Wiedźmina. Najprawdopodobniej zobaczymy wideo z pokazu z E3. Na grywalne demo, które będzie ogólnie dostępne także będziemy musieli pewnie poczekać jeszcze długo, o ile w ogóle jest ono w planach twórców.

Prawdopodobnie nie zobaczymy również wszystkich możliwości gry, zwłaszcza pod kątem grafiki i wydajności. Sprzęt, na którym zostało uruchomione demo podczas pokazu na E3 może przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza pod kątem ceny. Jednak należy pamiętać, że gra będzie działać także na konsolach Xbox One i PS4, a do premiery został jeszcze niemal rok. W "Cyberpunk 2077" będziemy mogli zagrać 16 kwietnia 2020 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)