GameCrush - usługa dla graczy czy wirtualna agencja towarzyska

GameCrush - usługa dla graczy czy wirtualna agencja towarzyska
Źródło zdjęć: © IDG.pl

24.03.2010 15:00, aktual.: 24.03.2010 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ruszył serwis GameCrush, nowa usługa dla komputerowych i konsolowych graczy. Usługa, powiedzmy szczerze, nietypowa - gracz płaci za możliwość kilkuminutowej rozgrywki z przeciwnikiem, którym jest kobieta. Zapłacić za dostęp do gry to tak jak kupić dziewczynie drinka w barze - przekonują pomysłodawcy strony.

Pełnoletni posiadacze kont Xbox live (a przy okazji właściciele kart kredytowych, uprawniających do wykupu dostępu do gry) mogą rozerwać się w towarzystwie wybranych przeciwniczek w czasie 10-minutowych sesji w takie gry jak Modern Warfare 2. Gears of War 2, Grand Theft Auto IV czy Halo 3. Można też zagrać w przeglądarkowe gry flash, przy czym czas rozgrywki jest krótszy - wynosi 6 minut - ale za to do dyspozycji gracza pozostaje chat wideo z wybraną dziewczyną.

Obraz
© GameCrush.com (fot. IDG.pl)

Gracze mogą przeglądać profile dostępnych przeciwniczek (PlayDates) i wybrać, z którą z nich chcą spróbować swych sił. Dziewczyny mogą jednak odrzucić zaproszenie bez podania powodu. Po każdej sesji gracz może ocenić swoją przeciwniczkę pod kątem jej umiejętności oraz, co tu kryć, atrakcyjności.

Dostęp do gier uzyskiwany jest po wykupieniu punktów dostępu (kredytów). 50. kredytów kosztuje 8,25 USD. Jedna sesja, 6- lub 10-minutowa warta jest 400 kredytów. 60 % kwoty wydanej przez gracza na jedną sesję zarabia PlayDate (dziewczynie można też przesłać napiwek - 100 kredytów pozostałe po zakończeniu sesji).
W momencie uruchomienia serwisu (2. marca) zarejestrowanych było w nim ok. 1200 PlayDates.
Usługa przeznaczona jest dla graczy pełnoletnich i cieszy się ogromnym powodzeniem, a serwery przeżywają prawdziwe oblężenie - spróbujcie tylko otworzyć stronę w przeglądarce. Twórcy serwisu zamierzają rozszerzyć katalog dostępnych w nim gier o pozycje dla konsol PlayStation 3 i Wii.

Więcej informacji: GameCrush.com

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)