Galeria: 7 gadżetów, które będą hitem 2010 roku

Galeria: 7 gadżetów, które będą hitem 2010 roku

Galeria: 7 gadżetów, które będą hitem 2010 roku
Źródło zdjęć: © PC World
22.03.2010 09:56

Jest dopiero marzec a za nami są już trzy duże imprezy branży technologicznej - CES 2010, CeBIT oraz Mobile World Congress. Na każdej z nich zaprezentowano sporo ciekawych produktów, które mają trafić na rynek w najbliższym czasie. Wybraliśmy 7 gadżetów, które mają szansę stać się hitami 2010 roku.

Rok 200. przyniósł nam wiele obietnic i zapowiedzi dotyczących przełomowych produktów, które mają trafić do naszych rąk w bieżącym roku. Producenci prześcigali się w pomysłach i starali się za wszelką cenę przyciągnąć do siebie użytkowników. Także podczas tegorocznych targów CES czy CeBIT zaprezentowano ciekawe i nowatorskie rozwiązania, które trafią na na sklepowe półki jeszcze w tym roku.

Obraz
© (fot. PC World)

Śmiało można stwierdzić, że rok 201. będzie należał do technologii 3D, która z rozpędem wkracza właśnie do naszych domów. Na rynku już pojawiły się pierwsze z zapowiadanych telewizorów 3D a inżynierowie pracują na ekranami, które pozwolą nam na oglądanie materiałów w 3D bez uciążliwych okularów.
Jednak my, w naszym zestawieniu, nie uwzględniliśmy gadżetów związanych z 3. gdyż one opisywane są ostatnio szczegółowo na każdym kroku. Skupiliśmy się na produktach, które są równie nowatorskie co te związane z 3D i które mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.
Wśród wytypowanych przez nas gadżetów znalazły się między innymi Project Natal Microsoftu, tablet Apple iPad oraz laptop firmy Dell przeznaczony specjalnie dla graczy.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)