Galaxy Note 8.0 wchodzi do Polski

Galaxy Note 8.0 wchodzi do Polski
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.06.2013 13:20, aktual.: 05.06.2013 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tablet Samsung Galaxy Note 8.0 to kolejna propozycja z serii wielofunkcyjnych urządzeń wyposażonych w rysik. Pozwala na odtwarzanie filmów Full HD i muzyki w większości popularnych formatów (także bezstratnym FLAC), czytanie elektronicznych książek i publikacji, korzystanie z poczty elektronicznej i przeglądanie internetu. Tablet umożliwia także wykonywanie połączeń głosowych.

To co odróżnia Note’a od produktów konkurencji to rysik S-Pen, który dodaje tabletowi funkcjonalność tradycyjnego papieru i długopisu, a pakiet narzędzi i szablonów S Note, umożliwia tworzenie, edycję, zarządzanie i udostępnianie różnych typów dokumentów.

Innowacją zastosowaną w Note 8.0 jest tryb czytania (Reading Mode), przystosowujący ekran urządzenia specjalnie do wyświetlania e-booków. Tablet możemy wykorzystać także jako uniwersalny pilot, który steruje domowym telewizorem lub dekoderem. Note został wyposażony także w możliwość podzielenia 8-calowego ekranu na okna i uzyskania dostępu do wielu aplikacji jednocześnie. Dostępna jest również funkcja Air View ułatwiająca podgląd plików i katalogów już po zbliżeniu rysika do ekranu.

Rysik S-Pen został zaprojektowany od nowa, aby stał się bardziej dokładny i pomocny dla kreatywnych użytkowników. S-Pen chowany jest we wnętrzu Note 8.0 i stanowi rozszerzenie urządzenia. Jego wysunięcie powoduje automatyczne uruchomienie funkcji, takich jak Pen Detection (przydatne menu podpowiedzi) czy Page Buddy (uruchamianie ostatnio używanego ekranu domowego S Note).

Sugerowane ceny detaliczne Samsung Note 8.0: 1599 zł (wersja WiFi) i 1999 zł (wersja GSM).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)