Trwa ładowanie...
d1yiqsh

Gadżety: zdalnie sterowany gokart Mario

Chyba większość z nas pamięta grę Super Mario Bros. Teraz postacie z kultowej gry wróciły jako kierowcy gokartów – i to nie w świecie wirtualnym. Na rynku pojawiły się miniaturowe, zdalnie sterowane...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gadżety: zdalnie sterowany gokart Mario
(thinkgeek.com)
d1yiqsh

Chyba większość z nas pamięta grę Super Mario Bros. Teraz postacie z kultowej gry wróciły jako kierowcy gokartów – i to nie w świecie wirtualnym.

Na rynku pojawiły się miniaturowe, zdalnie sterowane gokarty Mario R/C Cars. Zabawki zasilane są dwoma bateriami. W zestawie znajduje się pilot R/C umożliwiający sterowanie pojazdami w czterech prostopadłych do siebie kierunkach. Zasięg działania zestawu wynosi około 1,5 m. W zupełności powinno to wystarczyć do zorganizowania wyścigu z kolegami z pracy np. na biurku. Ciekawostką jest specjalny przycisk, który pozwoli na chwilowe „doładowanie”. potrzebnej mocy. Gokarty poruszają się bardzo żwawo, także opanowanie techniki sterowania z pewnością nie jest takie proste, jak by się mogło wydawać.

Producent przygotował cztery postacie do wyboru – Mario, Luigi, Yoshi oraz Browser. Cena gadżetu wynosi niespełna 26 dolarów.

d1yiqsh

Podziel się opinią

Share

d1yiqsh

d1yiqsh
Więcej tematów