Gadżety: szpiegowski pojazd do zadań specjalnych

Gadżety: szpiegowski pojazd do zadań specjalnych
Źródło zdjęć: © slashgear.com

14.02.2010 20:15, aktual.: 14.02.2010 20:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku pojawia się coraz więcej gadżetów, które w wyrafinowany sposób umożliwiają szpiegowanie innych ludzi. Jeszcze do niedawna mogliśmy się nimi zachwycać wyłącznie w filmowych superprodukcjach...

Na rynku pojawia się coraz więcej gadżetów, które w wyrafinowany sposób umożliwiają szpiegowanie innych ludzi. Jeszcze do niedawna mogliśmy je oględać wyłącznie w filmowych superprodukcjach. Dziś za niewielkie pieniądze możemy stać się posiadaczami np. zdalnie sterowanego pojazdu – The Wild Planet Spy Video TRAKR, wyposażonego w kamerę cyfrową i przesyłającego obraz do odbiorcy w trybie rzeczywistym.

Gadżet na pierwszy rzut oka wygląda jak pojazd kosmiczny. W rzeczywistości jest to zdalnie sterowana zabawka, która może posłużyć jako narzędzie wywiadowcze. Posiada wbudowaną kamerę cyfrową, mikrofon oraz głośnik. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w slot kart pamięci microSD. Sterowanie będzie odbywać się z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii 2.4 GHz, poprzez kontroler z wyświetlaczem LCD umożliwiającym podgląd obrazu z kamery. Ciekawostką ma być możliwość podłączenia zabawki do komputera i samodzielnego jej programowania.

The Wild Planet Spy Video TRAKR ma trafić na rynek pod koniec 2010 roku w cenie około 120 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)