Gadżety: automatyczna miska dla psa lub kota

Gadżety: automatyczna miska dla psa lub kota

Gadżety: automatyczna miska dla psa lub kota
Źródło zdjęć: © amazon.com
18.06.2010 02:00, aktualizacja: 18.06.2010 09:28

Wielkimi krokami zbliża się czas letnich urlopów i wakacyjnych wyjazdów. W związku z tym właściciele kotów czy psów już teraz powinni zastanowić się, co zrobić ze swoimi podopiecznymi...

Wielkimi krokami zbliża się czas letnich urlopów i wakacyjnych wyjazdów. W związku z tym właściciele kotów czy psów już teraz powinni zastanowić się, co zrobić ze swoimi podopiecznymi. Jeśli chcemy wyjechać na krótko, a zabranie naszego pupila nie wchodzi w grę, pomocni mogą okazać się sąsiedzi. Co zrobić jeśli ich nie mamy? Rozwiązaniem może być automatyczna miska dla psa lub kota – Pet Dish Six Days.

Firma Lentek posiada w swojej ofercie elektroniczną miskę dla psa lub kota. Gadżet posiada sześć wyjmowanych, pojemników na pokarm i został wyposażony w specjalny programator, który automatycznie otwiera je w wybranych przez nas odstępach czasu –. co 6, 12 lub 24 godziny. Zdejmowane wieko ma zapewnić łatwe mycie naczynia. Całość mierzy 37.6 cm x 36.8 cm x 10.4 cm przy wadze 1.59 kg. Urządzenie do działania wymaga zasilania 9-voltową baterią.

Miska Pet Dish Six Days objęta jest roczną gwarancją producenta. Cena: niespełna 32 dolary.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)