Gadżet na zimę - japońskie skarpetki na baterie

Gadżet na zimę - japońskie skarpetki na baterie

Gadżet na zimę - japońskie skarpetki na baterie
Źródło zdjęć: © WP.PL
28.01.2010 14:08

W ostatnich dniach zima dała się chyba każdemu z nas we znaki. Codziennie musimy przedzierać się przez zaspy śnieżne, dlatego ważny jest odpowiedni strój. Trzymać się ciepło to przede wszystkim...

W ostatnich dniach zima dała się chyba każdemu z nas we znaki. Codziennie musimy przedzierać się przez zaspy śnieżne, dlatego ważny jest odpowiedni strój. Trzymać się ciepło to przede wszystkim odpowiednio się ubierać. Jeśli ciepła czapka, rękawiczki i buty zimowe to za mało, aby czuć się w zimę komfortowo, być może rozwiązaniem będą japońskie ogrzewane skarpetki - Heat Socks EX.

Skarpetki dedykowane są przede wszystkim motocyklistom i pracownikom narażonym na długotrwałe działanie niskich temperatur. Producent zapewnia, że dzięki zastosowaniu włókien węglowych ciepło rozprowadzane jest równomiernie. Dodatkowo Okablowanie ma być dyskretne, a przy tym nie krępować ruchów. Urządzenie oferuje pięć poziomów grzania. Zostało wyposażone w litowo-jonową baterię o pojemności 440. mAh, która ma zapewnić od 3 do nawet 10 godzin ciągłej pracy (w zależności od użytkowania).

Skarpetki dostępne są w dwóch rozmiarach – małym (23-25 cm) i dużym (25-27 cm). Ich cena to 265 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)