Gadżet, który zamieni butelkę z wodą w nawilżacz powietrza

Gadżet, który zamieni butelkę z wodą w nawilżacz powietrza

Gadżet, który zamieni butelkę z wodą w nawilżacz powietrza
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.07.2013 10:08

Suche powietrze wewnątrz pomieszczeń to problem doskwierający nam niemal przez cały rok. Dlatego nawilżacze powietrza cieszą się coraz większym wzięciem. Dzięki nim suche powietrze nie drażni śluzówek, oddycha się zdrowiej, a przede wszystkim - przyjemniej.

Nawilżacze powietrza mają jednak pewną sporą wadę - są to raczej urządzenia stacjonarne, a więc osoby zabiegane, których praca wymaga przebywania w wielu różnych miejscach czy spędzające dużo czasu w podróży nie bardzo mogą z nich skorzystać.

Amazing Humidifier to nawilżacz powietrza, który został skonstruowany tak, aby można było zabrać go i podłączyć niemal wszędzie. Zmieści się do każdej torebki i plecaka. Do działania potrzebuje dwóch rzeczy: butelki z wodą oraz podłączenia do gniazda usb. Gadżet należy umieścić na butelce i podłączyć na przykład do laptopa. Będzie nawilżał powietrze tam, gdzie akurat będziemy tego potrzebować. Oczywiście jest to bardzo proste urządzenie i nie należy oczekiwać po nim takiego efektu, jak w przypadku większych nawilżaczy powietrza.

Amazing Humidifier dostępny jest w kolorach: białym, niebieskim i różowym. Nakładka waży 7. gramów i ma 7 centymetrów wysokości.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)