Gadżet do higieny jamy ustnej zasilany poprzez USB

Gadżet do higieny jamy ustnej zasilany poprzez USB

Gadżet do higieny jamy ustnej zasilany poprzez USB
Źródło zdjęć: © uvmini.com
13.07.2010 00:19, aktualizacja: 09.01.2012 14:29

UVmini to przenośny naświetlacz UV przeznaczony do odkażania szczoteczki do zębów. Producent określa jego skuteczność na 99,99 %. Gadżet zasilany jest poprzez port USB. Dodatkowo wersje...

Przestrzeganie zasad higieny jamy ustnej to podstawa zdrowych zębów i dziąseł. Potrzebna do tego jest szczoteczka, która powinna być regularnie odkażana lub wyparzana, myta pod strumieniem bieżącej wody, odpowiednio przechowywana i w końcu stosunkowo często wymieniana. Szczoteczki do zębów jest jedną z podstawowych rzeczy, którą zabieramy w podróż. Niestety poza domem trudno jest o jej odpowiednie przechowywanie. Jeśli boimy się bakterii i wirusów, w ich zwalczeniu pomóc może nowy gadżet USB – UVmini.

UVmini to przenośny naświetlacz UV przeznaczony do odkażania szczoteczki do zębów. Producent określa jego skuteczność na 99,9. %. Gadżet zasilany jest poprzez port USB. Dodatkowo wersje 502 i 551 (z lusterkiem) zostały wyposażone we wbudowany litowo-polimerowy akumulator, który pozwoli na przeprowadzenie od 5 do nawet 8 operacji odkażania. Czas ładowania baterii wynosi około 60 minut. Ciekawostką jest stylowa obudowa, której wieko mogą ozdabiać rozmaite obrazki.

O procesie odkażania i ładowania baterii informują odpowiednio niebieska i czerwona dioda LED. Pojedyncza operacja odkażania trwa od 5 do 8 minut. Gadżet pomieści szczoteczki do zębów, których główki nie przekraczają 2. mm x 15 mm x 43 mm. Dodatkową zaletą UVmini jest wodoszczelność. Gdy urządzenie wpadnie nam do wody, przed ponownym użyciem wystarczy je wysuszyć.

Niestety zarówno informacje na temat ceny, jak i daty wprowadzenia na rynek nie są jeszcze znane. Gadżet jest bardzo ciekawy, więc jeśli cena urządzenia będzie przystępna, ma on szansę znaleźć sporą grupę odbiorców.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)