Gadżet do higieny jamy ustnej zasilany poprzez USB

Strona głównaGadżet do higieny jamy ustnej zasilany poprzez USB
13.07.2010 00:19
Gadżet do higieny jamy ustnej zasilany poprzez USB
Źródło zdjęć: © uvmini.com

UVmini to przenośny naświetlacz UV przeznaczony do odkażania szczoteczki do zębów. Producent określa jego skuteczność na 99,99 %. Gadżet zasilany jest poprzez port USB. Dodatkowo wersje...

Przestrzeganie zasad higieny jamy ustnej to podstawa zdrowych zębów i dziąseł. Potrzebna do tego jest szczoteczka, która powinna być regularnie odkażana lub wyparzana, myta pod strumieniem bieżącej wody, odpowiednio przechowywana i w końcu stosunkowo często wymieniana. Szczoteczki do zębów jest jedną z podstawowych rzeczy, którą zabieramy w podróż. Niestety poza domem trudno jest o jej odpowiednie przechowywanie. Jeśli boimy się bakterii i wirusów, w ich zwalczeniu pomóc może nowy gadżet USB – UVmini.

UVmini to przenośny naświetlacz UV przeznaczony do odkażania szczoteczki do zębów. Producent określa jego skuteczność na 99,9. %. Gadżet zasilany jest poprzez port USB. Dodatkowo wersje 502 i 551 (z lusterkiem) zostały wyposażone we wbudowany litowo-polimerowy akumulator, który pozwoli na przeprowadzenie od 5 do nawet 8 operacji odkażania. Czas ładowania baterii wynosi około 60 minut. Ciekawostką jest stylowa obudowa, której wieko mogą ozdabiać rozmaite obrazki.

O procesie odkażania i ładowania baterii informują odpowiednio niebieska i czerwona dioda LED. Pojedyncza operacja odkażania trwa od 5 do 8 minut. Gadżet pomieści szczoteczki do zębów, których główki nie przekraczają 2. mm x 15 mm x 43 mm. Dodatkową zaletą UVmini jest wodoszczelność. Gdy urządzenie wpadnie nam do wody, przed ponownym użyciem wystarczy je wysuszyć.

Niestety zarówno informacje na temat ceny, jak i daty wprowadzenia na rynek nie są jeszcze znane. Gadżet jest bardzo ciekawy, więc jeśli cena urządzenia będzie przystępna, ma on szansę znaleźć sporą grupę odbiorców.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)