Gadżet dla zagubionych - lokalizator GPS

Gadżet dla zagubionych - lokalizator GPS

Gadżet dla zagubionych - lokalizator GPS
Źródło zdjęć: © navin.com.tw
05.10.2009 01:29, aktualizacja: 05.10.2009 01:44

Navin miniHomer to lokalizator GPS, który pozwoli odnaleźć nam drogę powrotną do wcześniej zapisanego w pamięci urządzenia miejsca, np. do auta, hotelu itp. Może on być niezwykle przydatny dla osób...

Z pewnością nie jeden kierowca mógłby się przyznać do tego, że nieraz zdarzyło mu się zapomnieć, w którym miejscu zaparkował auto. Dzieje się to zwłaszcza na dużych, zatłoczonych parkingach np. przy hipermarketach. Im bardziej popularny model samochodu posiadamy, tym większy możemy mieć problem z jego lokalizacją. Jak sobie z tym poradzić? Rozwiązaniem może być niezwykle funkcjonalny i poręczny gadżet nie tylko dla kierowców – Navin miniHomer.

Navin miniHomer to lokalizator GPS, który pozwoli odnaleźć nam drogę powrotną do wcześniej zapisanego w pamięci urządzenia miejsca, np. do auta, hotelu itp. (możliwość zapisania do pięciu lokalizacji). Może on być niezwykle przydatny dla osób, które łatwo tracą orientację w dużych, zatłoczonych miastach. Urządzenie charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i wagą. Dostępne jest w postaci breloka, który możemy nosić przy kluczach –. i dzięki temu mieć go zawsze przy sobie. Navin miniHomer posiada wbudowany moduł GPS (66 kanałów), cyfrowy kompas oraz funkcję zegarka. Urządzenie wskaże nam aktualną godzinę, kierunek oraz pozostały do przebycia dystans. Wszystkie informacje prezentowane są na monochromatycznym wyświetlaczu LCD. Na uwagę zasługuje wodoszczelna obudowa spełniająca normę IPX7. Proces ładowania wbudowanej baterii potrwa około 2 godziny i będzie odbywa się poprzez złącze USB.

Lokalizator GPS Navin miniHomer ma trafić na rynek już w listopadzie. Niestety producent nie podaje żadnych informacji odnośnie ceny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)