Future3 - największe na Pomorzu targi pracy dla branży IT w Gdańsku

Strona głównaFuture3 - największe na Pomorzu targi pracy dla branży IT w Gdańsku
09.10.2015 15:35
Future3 - największe na Pomorzu targi pracy dla branży IT w Gdańsku

Już 20 października odbędzie się czwarta edycja Dnia Kariery i rozwoju w branży IT - Future3. W gdańskim Amber Expo zaprezentuje się ponad 40 pomorskich firm IT, dla uczestników przygotowano też serię wykładów technicznych, warsztatów dotyczących programowania i rozwoju zawodowego, a także dwa konkursy programowania, z atrakcyjnymi nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

W ramach Future3 w Amber Expo zaprezentują się czołowe firmy IT w Trójmieście, które przedstawią swoją ofertę rekrutacyjną. Future3 to doskonała okazja do poznania potencjalnych pracodawców, rozejrzenia się po trójmiejskim rynku pracy IT. Dla uczestników przygotowano także szereg dodatkowych atrakcji. Przez cały dzień, na scenie głównej targów będą odbywać się wykłady techniczne, prezentowane przez ekspertów-praktyków z branży. Przygotowano także cykl warsztatów technicznych i HR-owych.

Dla uczestników przygotowano także dwa konkursy programowania - online i on-site Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz wygrania atrakcyjnych nagród - dla najlepszych do wygrania dron SYMA z kamerą, czytnik Kindle, Arduino Starter Kit oraz vouchery do sklepu Amazon.com.

Osoby zainteresowane udziałem w Future3 z Trójmiasta na miejsce zawiozą (i odwiozą po wydarzeniu) bezpłatne autobusy. Przygotowano także bezpłatny transport dla uczestników z Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia i Koszalina.

Ponadto, dla wszystkich uczestników liczne konkursy, a do wygrania m.in. kamera GoPro, Raspberry Pi, koszulki.

Więcej informacji: www.Future3.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)