Future3 - największe na Pomorzu targi pracy dla branży IT już po raz trzeci w Gdańsku

Future3 - największe na Pomorzu targi pracy dla branży IT już po raz trzeci w Gdańsku17.10.2014 11:16
Future3 - największe na Pomorzu targi pracy dla branży IT już po raz trzeci w Gdańsku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Już 21 października odbędzie się trzecia edycja Dnia Kariery i rozwoju w branży IT – Future3. W gdańskim Amber Expo zaprezentuje się blisko 40 pomorskich firm IT,
dla uczestników przygotowano też serię wykładów technicznych, warsztatów dotyczących programowania i rozwoju zawodowego, a także konkurs programowania, z atrakcyjnymi nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

W ramach Future3 w Amber Expo zaprezentują się czołowe firmy IT w Trójmieście, które przedstawią swoją ofertę rekrutacyjną. Future3 to doskonała okazja do poznania potencjalnych pracodawców, rozejrzenia się po trójmiejskim rynku pracy IT. Dla uczestników przygotowano także szereg dodatkowych atrakcji. Przez cały dzień, na scenie głównej targów będą odbywać się wykłady techniczne, prezentowane przez ekspertów-praktyków z branży. Przygotowano także cykl warsztatów technicznych i HR-owych – m.in. o Scrumie, personal brandingu.

Dla uczestników przygotowano także konkurs programowania. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz wygrania atrakcyjnych – dla najlepszych do wygrania smartfon, słuchawki, myszki i książki.

Osoby zainteresowane udziałem w Future3 z Trójmiasta na miejsce zawiozą (i odwiozą po wydarzeniu) bezpłatne autobusy. Przygotowano także bezpłatny transport dla uczestników z Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia i Koszalina.

Ponadto, dla wszystkich uczestników liczne konkursy, a do wygrania m.in. smartwatche, koszulki.

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)